200 כלי תקשורת שידרו ממרכז התקשורת הבינלאומי בירושלים

מרכז התקשורת הבינלאומי שהוקם בעיריית ירושלים לכבוד ביקורו של בוש מסכם את פעילותו עם טיפול בלמעלה מ- 200 כלי תקשורת שהגיעו למרכז התקשורת הבינלאומי שהקימה העירייה בשיתוף עם משרד ראש הממשלה, משרד החוץ ולע"מ.

עמיעד טאוב ו13/01/2008

לופולינסקי בעבודה (צילום: דוברות ירושלים)

צוות הדוברות של עיריית ירושלים (צילום: דוברות ירושלים)

התקשורת הישראלית הגיעה במלואה, כולל התקשורת האלקטרונית והעיתונות הכתובה. בין הצוותים הזרים ניתן היה להבחין ברשתות ה CNN, NBC, CBC, CBS, ABC, FOX NEWSרויטרס, AP, BBC, AFP רשתות הטלוויזיה של בלומברג, הטלוויזיה הגרמנית, הטלוויזיה הרוסית, הטלוויזיה היפנית, טלוויזיה קנדית UFI שיקגו טריביון, וושינגטון טיימס, USA TODAY , רדיו הולנדי, ועוד.

מרכז התקשורת הבינלאומי שהוקם היה מהמתקדמים והמשוכללים שנראו בארץ. מסכי פלזמה העבירו שידורים חיים באמצעות סיב אופטי של חברת בזק, ממוקדי הביקור של הנשיאה ביניהם: טקס קבלת הפנים בנמלך התעופה בן גוריון, הטקס בבית הנשיא הביקור ביד ושם, הביקור בצפון וכו'.

מסכי פלזמה נוספים העבירו שידורים של הרשתות הבינלאומיות. במרכז הוצבו עמדות שידור מתקדמות, עמדות אינטרנט בחיבור מהיר ועמדות לעריכת ראיונות. לרשות כלי התקשורת הוצגה מפה אינטראקטיבית עדכנית on line על מיקום שיירת הנשיא ועל הסדרי התנועה.

במרכז התקשורת התקיימו עדכונים ותדרוכים שוטפים של בכירי משרד החוץ, משרד ראש הממשלה, עיריית ירושלים, משטרת ישראל ולע"מ. כמו כן, התקיימו תדרוכים של שגריר ישראל בוושינגטון, מר סליי מרידור, יועץ רוה"מ לתקשורת בינלאומי-מארק רגב ועוד, שענו על הפניות הרבות של עשרות הצוותים. ממרפסת קומה 6 של עיריית ירושלים, ממנה נישקף נופה המרהיב של העיר העתיקה ומלון קינג דיויד, התקיימו ראיונות ושידורים חיים של צוותי טלוויזיה ששידרו לכל רחבי העולם. בנוסף, הגיעו למרכז גם קבוצה של תושבי וילדי שדרות ועוטף עזה שבאו לשוחח עם עשרות צוותי התקשורת על מצוקת החיים בשדרות תחת איומי הקסאמים.

יש לציין כי משרד ראש הממשלה ולע"מ החליטו כי מרכז התקשורת הבינלאומי לרגל ביקור בוש יוקם בעיריית ירושלים, זאת לאחר בדיקת מספר מוקדים בניהם בית העיתונאים ברחוב אגרון, משכנות שאננים, בנייני האומה, מספר בתי מלון ועוד. מרכז התקשורת הוקם בשיתוף משרד החוץ ולשכת העיתונות הממשלתית, וריכז את כל הכיסוי התקשורתי המקומי והבינלאומי במהלך שלושת ימי הביקור.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49