החלקה ממשלתית

באירוע שבע ברכות של בנו של יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי גנב ראש הממשלה את ההצגה ולא בגלל הצהרה מדינית חדשה- ראש הממשלה מעד והשתטח על הרצפה.

עודד בן צבי ו14/01/2008

אולמרט עם שתי רגליים על הקרקע

אתמול נערך אירוע שבע ברכות לבנו של יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי באולם האחוזה בירושלים. לאירוע הוזמנו אישים חשובים ביניהם שר האוצר רוני בראון שר העבודה והרווחה בוז'י הרצוג, ראש לשכתו של אולמרט שולה זקן הרבניים הראשיים ובכירים נוספים.

מי ש'גנב את ההצגה' לא היה אביו של החתן אלא דווקא ראש הממשלה אהוד אולמרט ולא בזכות הצהרה מדינית חדשה, אולמרט ירד מבמת הכבוד מעד והשתטח על רצפת האולם כאשר הנוכחים מזנקים כולם על מנת לסייע לו לקום.

בסביבתו של ראש הממשלה אמרו כי ראש הממשלה אכן 'מעד קלות' קם מיד ולא נפגע. שוקי לרר הצלם החרדי שצילם את האירוע התבקש על ידי דרעי עצמו שלא להפיץ את התמונות.

יענקי ביכלר שדרן ה'קול החרדי' מספר לכתב דתילי: 'הוא לחץ ידיים לאנשים ונראה במצב רוח, שנייה לאחר מכן הוא ירד מהבמה והשתטח על הרצפה לגמרי. כמה אנשים ממש תפסו את הבטן מרב צחוק. זה היה בהחלט אירוע לא נעים.'

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר


Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49