עזמי באשרה: כך נלחמת מדינת ישראל בטרור

בעקבות פרשיית הריגול ועזיבתו את הארץ תישלל מח''כ לשעבר עזמי בשארה זכותו לקו טלפון בעלות של 8406 ש''ח בשנה.הח''כ האומלל ייאלץ להסתפק בדמי פרישה והסתגלות בסך 393,000 ש"ח שיועברו בקרוב לחשבונו.

אדמונד חסין ו25/03/2008

הכנסת תשלם בימים הקרובים לעאזמי בשראה 200,000 שקלים כמענק פרישה, ודמי והסתגלות בסך 193,000 שקלים (סה"כ כ- 400,000?), זאת בנוסף לפנסיה חודשית של 7,000 שקלים לכל ימי חייו.

עם זאת, שתי זכויות יישללו ממנו: הכנסת לא תממן לו הוצאות טלפון בסך 8,406 שקלים בשנה ועיתון יומי חינם.

תזכורת: הח"כ לשעבר חשוד בקיום קשר מתמשך עם החיזבאללה בתקופת מלחמת לבנון השנייה ובקבלת מאות אלפי דולרים במזומן מחיזבאללה.

מבדיקה משפטית שנערכה לא מכבר, התברר כי על אף החשדות נגד בשארה, הכנסת מנועה מלעכב את התשלומים המגיעים לו, ורק בשל שהותו בחו"ל פטורה הכנסת מהחובה לממן עבורו טלפון ועיתון יומי.

אני בטוח שבשארה היה שמח לקבל את 'הארץ', זה יכול להתאים לו, לקרוא את גדעון לוי ועמירה הס עם כוס הקפה של הבוקר, כשהוא מתעורר בכווית או בבחריין.

עזמי באשרה נשבע אמונים למדינת ישראל, והתחייב כך: "אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי בכנסת". תחת זאת, באשרה פגע בביטחון המדינה, ברח לאחת ממדינות ערב וממשיך להופיע באל ג'אזירה וברשתות טלוויזיה נוספות בדמות שוחר השלום, הפילוסוף ולוחם זכויות האדם.

ומה התגובה של ממשלת ישראל? "...הכנסת לא תממן לו הוצאות טלפון בסך 8,406 שקל בשנה ועיתון יומי חינם." אין ספק, כך נלחמים בטרור!

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. ארץ אוכלת יושביה
  (25/03/2008)
 2. שאין כסף לחולים יש/ראלים
  (25/03/2008)
  הכל סדרי עדיפויות כיש ניצולי שואה מוצאים אלף סעיפים כדי לעכב אתצ הסיוע להם ממש מדינת היהודים
 3. למה בYNET לא מפרסמים את זה?
  (25/03/2008)
  מדינה דפוקה שנותנת לגיטימציה לבוגדים ושפלים כגון הבוגד השפל הזה להמשיך ולפגוע במדינה. על מה לעזא\ל אני משלם מיסים? על משכורות לבוגדים עלובים ושפלים כמו טיבי בשארה וטאלב אסענע?

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49