אלפי ילדי שדרות וגוש קטיף בילו בפארק נחשונית

ילדי גוש קטיף ושדרות התארחו ביום כייף בפארק נחשונית שבקיבוץ נחשונית. בעקבות שיתוף פעולה בין הפארק ל'מטה העולמי להצלת העם והארץ'.

דפנה אנקור ו23/04/2008

אלפי ילדי שדרות וגוש קטיף זכו ליום כיף ביום שלישי ורביעי של חול המועד פסח בפארק נחשונית הענק.

אנשי פארק נחשונית, השייך לקיבוץ נחשונית קיבלו בברכה את היוזמה של 'המטה העולמי להצלת העם והארץ' וארחו את פעילות המטה עם ילדי שדרות וגוש קטיף.

"היוזמה לארח את ילדי גוש קטיף ושדרות בפארק נחשונית הגיע בעקבות המבצע ענק של חלוקת 20 אלף משלוחי מנות בשדרות וגוש קטיף", אומר דובר המטה שי גפן, ובעקבות דבריו עלתה הבקשה מראשי המטה להוציא את ילדי שדרות וגוש קטיף ליום כיף. "אנו שמחים שאנשי פארק נחשונית הרימו את הכפפה וקבלו במאור פנים את ילדי שדרות וגוש קטיף".

יו"ר המטה, הרב שלום דב וולפא, אומר כי עם ישראל מבין כיום את החשיבות העליונה של עידוד המגורשים ותושבי שדרות ולסייע במצוקותיהם הקשות והמטה יעשה הכול לעודד את רוחם של ערי הדרום מוכות הקאסמים, והמגורשים שלא באו אל המנוחה והנחלה למרות ההבטחות.

דובר המטה שי גפן אומר כי אין ספק שמדובר ביוזמה חיובית ומרגשת ביותר ועם ישראל כולו צריך להצביע לגיבורי שדרות וגוש קטיף. שי גפן מציין את חברת 'מאחורי הקלעים' שהפיקה את האירוע הגדול והמערך הלוגיסטי הכרוך ביום הכיף לילדי שדרות וגוש קטיף.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49