אובאמה כבר הביא דיבידנדים לעם היהודי.

ניצחונו של ברק אובאמה ניצח בבחירות הפנימיות בארה''ב ''סידר'' תרומה של 10,000$ ל"איחוד הצלה".

עירית לוין ו23/06/2008

(צילום: ויקיפדיה העברית רשיון gnu)

כיצד תרומה על סך 10,000 דולרים, שנתן איש עסקים אמריקני לארגון "איחוד הצלה", קשורה לבחירתו של ברק אובאמה לתפקיד המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארה"ב?

בעוד במדינת ישראל ובעולם היהודי כולו טרם גובשה עמדה ברורה בנושא בחירתו של הסנאטור ברק אובאמה לתפקיד הנציג המפלגה הדמוקראטית לנשיאות ארה"ב ומיליוני אזרחים ישראלים ואמריקנים עדיין מתחבטים בשאלה האם בחירתו של ברק אובאמה למועמד הדמוקראטי לנשיאות ארה"ב אכן טובה לישראל ועד כמה, מסתבר שלארגון התנדבותי אחד בישראל, "איחוד הצלה", הבחירה בברק אובאמה, וההפסד של הילארי קלינטון במרוץ, השתלמה ובגדול.

אלי ביר מראשי הארגון שקיבל את הצ'ק, תרומתו של איש עסקים אמריקני מוכר, מספר כי בשיחת טלפון שקיים עימו ובמכתב אשר שלח איש העסקים עם הצ'ק, הוא הסביר את נסיבות התרומה הנכבדה לפעילות הארגון: "התערבתי עם ידיד קרוב מי יזכה בתפקיד המועמד הדמוקראטי לנשיאות ארה"ב, אני טענתי שהילארי קלינטון תזכה בו, וידידי טען שאובאמה ייבחר, ההתערבות הייתה על תרומה בסך 10,000 דולר לארגון התנדבותי בישראל, ובגין ההפסד שלי בהתערבות בעקבות בחירתו של אובאמה לנשיא המפלגה הדמוקראטית, מצ"ב התרומה עבור פעילותכם מצילת החיים בישראל". אמר איש העסקים האמריקני שצירף את המחאתו על הסך המדובר לפעילות הארגון.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. אז יש מעטפת כשרות!
    (23/06/2008)

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49