פרופסור אבי ריבקינד מונה לכהן כיו"ר הועדה הרפואית של ארגון "איחוד הצלה"

פרופסור אבי ריבקינד, מנהל המחלקה לכירורגיה כללית ויחידת הטראומה בביה"ח "הדסה עין כרם" ומבכירי מערך החירום והרפואה בישראל, מונה לכהן כיו"ר הועדה הרפואית של ארגון "איחוד הצלה"

עירית לוין ו19/06/2008

פרופסור אבי ריבקינד (צילום: דוברות איחוד הצלה)

(צילום: דוברות איחוד הצלה)

מטרתה של הועדה הרפואית היא לפקח ולשדרג מקצועית את 1300 מתנדבי הארגון הפרוסים בארץ ופועלים להצלת חיים.

פרופסור אבי ריבקינד שנתבקש ע"י הנהלת "איחוד הצלה" לכהן כיו"ר הועדה הרפואית הביע את הסכמתו לכך והחל כבר בימים אלו לגבש סדרה של מהלכים לקידומו המקצועי של הארגון ומתנדביו.

בארגון "איחוד הצלה" קיבלו בשמחה את דבר הסכמתו של ריבקינד לכהן כיו"ר הועדה הרפואית של הארגון, ואמרו כי מדובר בהישג משמעותי לארגון ולמתנדביו; "מדובר בפרופסור בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה, טראומה והחירום שפועל רבות מזה עשרות שנים להצלת חיי אדם ולפיתוח תחום הטראומה והרפואה, החיבור שלו עימנו כארגון של מתנדבים מצילי חיים, הוא טבעי ומרגש". אומר אלי ביר מ"איחוד הצלה".

פרופסור ריבקינד מצטרף אם כן למערך הארגוני של "איחוד הצלה" שצובר תאוצה רבה מאז יום הקמתו בהקמת סניפים רבים בארץ, צירוף פרמדיקים וחובשים מקצועיים למערך החירום בישראל ובפיתוח מערכות מתקדמות לסייע ככל שניתן להציל חיי אדם בישראל.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49