יום תפילה עולמי להחזרת החייל החטוף גלעד שליט

ביום ראשון הקרוב, 9 בנובמבר 2008, בשעה 12:00 בצהריים, תתקיים תפילה המונית למען שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט משבי החמאס.

עידן הראל ו04/11/2008

(צילום: המטה לשחרור שליט)

המועד הנו סמלי: י"א בחשוון, יום פטירת רחל אמנו, שעליה נאמר, כי התפללה על בניה, והובטח לה: "ושבו בנים לגבולם". בימים אלו, מופץ קמפיין אינטרנטי, סרטון ב"יוטיוב", הקורא לרבבות אנשים - מהארץ ומהעולם, גברים ונשים, דתיים ושאינן דתיים - לצרף את קולם, באותו היום ובאותה השעה, לתפילה מאוחדת להחזרתו של גלעד הביתה.

מוקד התפילה, המאורגן על ידי תנועת האישה הדתית-לאומית "אמונה", יתקיים בירושלים, ב"היכל שלמה", בנוכחות: אביבה שליט אמו של גלעד, נשות ציבור, נציגות ארגוני נשים, ויו"ר תנועת "אמונה" ליאורה מינקה.

תנחה את האירוע ענת דולב, ותלווה הזמרת עדי ארד. במקביל למוקד בירושלים, יצאה, כאמור, קריאה לאזרחי ישראל, ואל הקהילות השונות בארה"ב ובאירופה - לצרף את קולם, ממקום מושבם, לתפילה שתיאמר ב-12:00 בצהריים זמן ישראל.

ליאורה מינקה, יו"ר תנועת "אמונה": אני מזמינה את כולם, דתיים ושאינם דתיים, להצטרף לתפילה להחזרתו של גלעד. יהי רצון, שבזכות התפילות הרבות, תהפוך השעה הזאת לשעת רחמים ועת רצון, ותתקיים הבטחת הנביא לרחל: "כי יש שכר לפעולתך: ושבו בנים לגבולם".

הלינקים לסרטון ב-YouTube: בעברית: http://www.youtube.com/watch?v=5U-Q2fW0dPs

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. שני הלינקים לסרטון והפרק שיש לקרוא...
    (05/11/2008)
    הלינקים מיוטיוב: סרטון בעברית: http://www.youtube.com/watch?v=ZxL0VcV3m74 סרטון בעברית עם תרגום לאנגלית: http://www.youtube.com/watch?v=FTBebqoWvwQ הפרק שיש לקרוא באותו היום באותה השעה (יום ראשון, 12:00): תהילים קמ"ב.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49