מרוץ חנוכה לזכרו של מח"ט חברון דרור ויינברג התקיים בהר חברון

מנכ"ל מרכז יב"ע אלחנן גלט:"אל"מ ויינברג הוא דמות מופת שמאירה את משמעות הגבורה היהודית"

עידן הראל ו22/12/2008

על קו הזינוק (צילום: יהושע מור יוסף יחסי ציבור)

הזוכים (צילום: יהושע מור יוסף יחסי ציבור)

כ- 400 חיילים ותלמידי ישיבות בני עקיבא השתתפו אמש במרוץ חנוכה לזכרו של אל"מ דרור ויינברג הי"ד שנהרג בקרב עם מחבלים בחברון. את המרוץ ארגנה ישיבת בני עקיבא סוסיא המתמחה בחינוך סביבתי. בין הרצים, אורי ויינברג, אביו של דרור, ילדיו של דרור ואחייניו , בוגרי ישיבת סוסיא וישיבת עתניאל המשרתים כלוחמים בצה"ל בכל יחידות השדה ותלמידי ישיבות מרכז בני עקיבא סוסיא מכל הארץ.

קודם למרוץ לזכרו של מח"ט חברון דרור ויינברג, התקיים יום עיון תורני בהשתתפות הרבנים הרב חננאל אתרוג, ראש ישיבת שבי חברון, הרב נתן גרינברג ראש ישיבת בת עין ומהרב יונה גודמן ממכללת אורות.

מנכ"ל מרכז ישיבות בני עקיבא אלחנן גלט אמר כי "דמותו של אל"מ דרור ווינברג ששילב בין ספרא לסיפא ופרץ בראש חייליו אל מול אש האויב, הוא דמות מופת שמאירה לכולנו את המשמעות האמיתית של גבורה יהודית בימי החנוכה."

ראש המועצה האיזורית הר חברון, צביקי בר חי בירך על המירוץ ואמר כי "יום עיון לזכרו של דרור הוא המעט שביכולתנו לעשות כדי להכיר תודה לאל"מ ויינברג ומשפחתו על ההקרבה ומסירות הנפש לשלום תושבי הר חברון."

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49