לרגל המצב בשדרות - סיוע כספי מיידי לנפגעי הקסאמים מהסוכנות היהודית

ההיקף הכולל של הסיוע יעמוד על למעלה מ-2 מיליון ₪.הסוכנות היהודית קוראת לתושבי האיזור שנפגעו מירי הקסאמים לפנות לקרן המיוחדת שהוקמה על מנת לקבל סיוע כספי מיידי.

עמי שרון ו25/12/2008


בימים אלו של הסלמה במצב הבטחוני וחידוש ירי הקסאמים אל עבר ישובי הדרום, קוראת הסוכנות היהודית לתושבים שנפגעו מירי קסאמים לקבל סיוע בסך של עד 4000 שח באופן מיידי.

המענק ניתן על ידי קרן הסיוע לנפגעי קסאמים מיסודה של הקרן לנפגעי טרור של הסוכנות היהודית , שהקצתה למעלה מ-2 מיליון ₪ לטובת עזרה כספית מיידית לנפגעים. נציגי הסוכנות היהודית זיהו את הצורך של המשפחות שנפגעו מקסאמים בסיוע מיידי ומבלי להמתין עד לעזרה של הגורמים הרשמיים.

כל משפחה הזכאית לעזרה מהקרן , תקבל עד 4000 ₪ בזמן אמת לטובת רכישת מוצרי מזון, עזרים רפואיים, ציוד חיוני שנהרס בעקבות הקסאמים וכו'.

מדובר במענק שיינתן לכל משפחה באופן מיידי ולטובת צרכים אישיים שאינם נענים על ידי גורמים אחרים המטפלים בנפגעי רקטות הקסאם.

נציגי הסוכנות היהודית בדרום מגיעים בזמן אמת לבתי המשפחות שנפגעו מקסאמים, בודקים את הצרכים השונים של המשפחות לטובת הגשת הסיוע.

הקרן ממומנת ע"י קמפיין החרום של פדרציות צפון אמריקה, איחוד הקהילות היהודיות של צפון אמריקה ( ujc) ובסיוע קרן היסוד.

המספר יהיה פעיל החל ממחר בבוקר )טלפון - 1800-200-183

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49