העיתון מקור ראשון מתגייס לשחרור פולארד

העיתון מקור ראשון מקדיש את הכותרת הראשית שלו לפנייה ישירה לנשיא האמריקאי ג'ורג' בוש לשחרור יונתן פולרד. הפנייה מופיעה באנגלית וגם בעברית ימים ספורים לפני סיום כהונתו של נשיא ארה"ב, המהווה חלון הזדמנות לשיחרור האסור הישראלי.

עמיעד טאוב ו15/01/2009

(צילום: מתוך האתר של הועד לשחרור פולארד)

היום, יום חמישי 15.01.09, העיתון מקור ראשון מקדיש את הכותרת הראשית שלו לפנייה ישירה לנשיא האמריקאי ג'ורג' בוש לשחרור יונתן פולרד. הפנייה מופיעה באנגלית וגם בעברית ימים ספורים לפני סיום כהונתו של נשיא ארה"ב, המווה חלון הזדמנות לשיחרור האסור הישראלי.

בפרסום נכתב:"אשר ראינו צרת נפשו בהתחננו אלינו". כמו יוסף הבוכה לפני אחיו. כמו יהודה המתחנן בפני יוסף. כמו משה הזועק לפני פרעה. כמו אסתר בפני אחשוורוש. כמו החשמונאים בפני יוון. כמו חכמי ישראל בפני רומא. כמו אלפרד דרייפוס בפני צרפת. כמו יהדות רוסיה הדוממת בפני ברית המועצות. אדוני, נשיא ארצות הברית של אמריקה, מר ג'ורג' בוש הבן, בשם העם היהודי, בשם מדינת ישראל, בשם הוריו הקשישים, בשם אשתו המסורה. ישראל זה מכבר התנצלה. יונתן התחרט. 25 שנים חלפו. אנא ממך. הכל כבר נאמר, נכתב, נזעק והופגן. כמי שעשה כה רבות למען מדינת ישראל אנו מבקשים, מתחננים, כורעים ובוכים: שלח אותו לחופשי''.  

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49