הרב וולפא למפלגות הימין: אל תיכנסו ל"קואליציית הדמים של נתניהו - ברק"

במכתב ששיגר  יו"ר תנועת 'ארץ ישראל שלנו' הרב שלום דב וולפא לראשי המפלגות ש"ס, יהדות התורה והבית היהודי, הוא מפציר בהם לא להיכנס לממשלת נתניהו  שהתחייב לדבריו ל- "מפת הדרכים" והסכם"אנאפוליס".

 

עמי שרון ו25/03/2009

במכתב ששיגר אמש יו"ר תנועת 'ארץ ישראל שלנו' הרב שלום דב וולפא לראשי המפלגות ש"ס, יהדות התורה והבית היהודי, הוא מפציר בהם לא להיכנס ל"קואליציית הדמים" של נתניהו - ברק.

במכתבו כותב הרב וולפא "כידוע לכבודכם, חתם ראש הממשלה המיועד הסכם עם מפלגת העבודה, ובו נתן להם הבטחה ברורה, למלא את כל ההתחיבויות שנחתמו בעבר בענין "הסכמי השלום" המדומים. וביניהם: "מפת הדרכים", "אנאפוליס" וכדומה.

"הפירוש המעשי של הדברים הוא, שלא ירחק היום עד שנראה רחמנא ליצלן את הגירוש הבא, והפעם עקירת מאות אלפי יהודים מישובי יהודה ושומרון. וזאת כפי שראינו בעוונותינו הרבים את הביצוע המחפיר של הגירוש מגוש קטיף וצפון השומרון.

"אנו קוראים לכבודכם, להתנגד בתוקף לסעיף זה שבהסכם שבין הליכוד לעבודה, ולא להיכנס ל"קואליציית הדמים" של נתניהו ברק כי בנפשנו הדבר. פיקוח נפש דוחה את כל ההישגים האחרים!

המכתב נשלח גם לראשי מועצת גדולי התורה ומרן הרב עובדיה יוסף.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49