"צילום המאה של תל־ אביב - יפו"

קבוצת "הארץ" ועיריית תל־אביב - יפו יוצאות בפרויקט משותף במסגרת אירועי ה- 100 המטרה: להרכיב פסיפס אנושי מתמונות תושבי העיר

אסף כהן ו16/04/2009

לוגו חגיגות המאה (צילום: דוברות העירייה)

100 אלף תמונות פנים של תושבי העיר ירכיבו את הפסיפס האנושי הגדול ביותר שיצור את צילום המאה המפורסם של אברהם סוסקין, במסגרת פרויקט משותף של קבוצת "הארץ" ועיריית תל אביב - יפו כחלק מאירועי ה- 100 של העיר.

התמונות ייאספו במגוון דרכים, ביניהן: מכונות צילום המפוזרות ברחבי תל־ אביב - יפו, ממשק של הרשת החברתית TheMarker Café, שליחת תמונות דרך ממשק סלולרי, צוותי צילום של קבוצת "הארץ", שיסתובבו בעיר, במגוון אירועי חגיגות ה- 100 ואירועים של TheMarker וכן אתר ייעודי אליו מוזמנים הגולשים לשלוח תמונות.

לפרויקט שותפים חברת מיקרוסופט, המספקת את טכנולוגית silverligjt ליצירת הפסיפס, אתר יד 2 שיעלה אזור תוכן לקידום פעילות של החלפת אביזרי יד שנייה הקשורים לעיר תל אביב - יפו וחברת פומאט, שהוסיפה למכונות הצילום בעיר אפליקציה המאפשרת לצרף את התמונה לפרויקט ללא עלות נוספת.

בנוסף, יופק ספר "הסיפורים במסגרת צילום ה 100 של תל־אביב" בשיתוף סטימצקי, כאשר העלאת הסיפורים שיופיעו בו תתבצע באמצעות TheMarker Café.

איל סלוניקי, משנה למנכ"ל TheMarker אמר כי "לרגל חגיגות המאה של תל ־ אביב - יפו, החלטנו לצאת עם העירייה במיזם ייחודי ולשם כך רתמנו את מגוון הטכנולוגיות והפלטפורמות שברשותנו, על מנת להשיג את המטרה ולאסוף 100 אלף תמונות. אנו בטוחים כי המיזם ההיסטורי יצור עניין בקרב תושבי העיר אשר יבקשו לקחת בו חלק".

הלה אורן, מנכ"ל אירועי שנת המאה: "אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. במקרה שלנו היא שווה מאה שנה, 66 משפחות ועשרות אלפי תל־ אביביים גאים, שלוקחים חלק באחד האירועים המרגשים של שנת המאה".

להעלאת תמונות דרך האתר ולפרטים נוספים:

http://haaretz.tlv100.co.il/tlv100/faces/main.jsp

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49