הסטודנטים הישראלים התפרצו לנאומו של נשיא איראן

משלחת של התאחדות הסטודנטים בישראל המונה כ-13 סטודנטים מכל רחבי הארץ, התפרצה וקטעה את נאומו של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד בוועידת האו"ם לזכויות אדם (דרבן 2) בז'נבה, שוויץ

עמי שרון ו21/04/2009

הסטודנטים הישראלים מפגינים מחוץ לכינוס (צילום: דוברות התאחדות הסטודנטים בישראל)

אמש ה- 20.04.09 המשלחת של התאחדות הסטודנטים בישראל המונה כ-13 סטודנטים מכל רחבי הארץ, התפרצה וקטעה את נאומו של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד בוועידת האו"ם לזכויות אדם (דרבן 2) בז'נבה, שוויץ.

יו"ר התאחדות הסטודנטים בישראל, בועז טופורובסקי, ונציגים נוספים מטעם ההתאחדות הצליחו להיכנס לאולם שבו נאם פנימה נשיא איראן. כאשר זה החל לתקוף את "המשטר הציוני" - הם צעקו מהיציע קריאות "גזען", והטיחו בו כי במדינתו אין זכויות אדם, עד אשר הוצאו מהאולם. בעקבות נאומו, יצאו נציגים נוספים ממדינות רבות מן האולם.

בועז טופורובסקי: "כשנשיא אירן אחמדינג'אד החל להכפיש את ישראל ולהגיד שזו המדינה הכי גזענית בעולם שנתמכת על-ידי מדינות המערב, התחלנו לצעוק לכיוונו גזען. הוא הפסיק את נאומו והסתכל עלינו, המשכנו לצעוק, עד אשר הוציאו אותנו מהאולם, בנוסף ולקחו לנו גם את האישור להיכנס לאו"ם."

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. כל הכבוד לכם... עשיתם מצווה למדינה...
    (21/04/2009)
    כן ירבו האנשים כמוכם ובכל פעם שהחרא ינאם יהיו שם ישראלים שיצעקו עליו - ישנה עדיפות לזריקת נעליים למי שחושב שהוא יכול לפגוע בזריקה הראשונה.
  2. כל הכבוד- ישר כח-שירבו כמותכם.
    (21/04/2009)

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49