מאות ציינו את הילולת יוסף הצדיק בשכם

מאות נכנסו הלילה לקבר יוסף לרגל יום ההילולא שלו בראש חודש תמוז. הכניסה אובטחה על ידי כוחות הביטחון ועברה ללא תקלות.

שבתי בנדט ו24/06/2009


ראש חודש תמוז בקבר יוסף

(צילום: שבתי בנדט)

אתמול בלילה התקיימה כניסה לציונו של יוסף הצדיק בשכם. הכניסה אורגנה על ידי עמותת "שכם אחד" הפועלת בנושא שנים רבות ובשיתוף המועצה האזורית שומרון והמועצה הדתית.

הכניסה הייתה מאובטחת על ידי כוחות הביטחון ובמקום חיכו למתפללים כיבוד קל ותאורה שהאירה את כל המתחם כדי להקל על התפילה בציון.

במהלך השהייה במקום הנעים ירמיהו את זמנם של המתפללים על ידי שירה בליווי גיטרה, דבר שגרם למעגלי ריקודי שמחה במקום.

במהלך הלילה נכנסו כשלוש שיירות ובתחילה הנשים התפללו בציון והגברים במבנה בית המדרש של ישיבת "עוד יוסף חי" ולאחר מכן הם התחלפו.

במהלך הלילה נכנסו כעשרה אוטובוסים ועוד רכבים ממוגני ירי אחרים. סה"כ נכנסו לציון כשמונה מאות מתפללים שהגיעו מכל רחבי הארץ.

בין המתפללים אפשר היה לראות גם את ראש המועצה, מר גרשון מסיקה שמקפיד להגיע לכל הכניסות. אליו התלוו כתבים מאמצעי תקשורת רבים שבאו לסקר את האירוע.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. פעם היה להם כבוד לאתרים
    (01/07/2009)
    אמא'לה מה הם עשו לקבר של הצדיק. ימח שמם יעקב קנה אותו בכסף מלא ואנחנו ויתרנו וחייל שלנו סבל מדמם שעות.(מדחת יוסף). שיהרסו כבר את כל הבתים 300 מטר מהקבר אני לא מבין מה הבעייה. חומת מגן 3......... נ.ב. חבל שלא ידעתי על היום הילולה אולי הייתי בא או לפחות מדליק נר לכבודו. תתעוררו

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49