ריבלין:''המלחמה פקחה את עינינו, שילמנו בטובי בנינו''

"ר הכנסת השתתף היום בטקס האזכרה הממלכתי לחיילי מלחמת לבנון השניה בהר הרצל ואמר :''הלוחמים מהווים בבואה נאמנה של החברה הישראלית על כל גווניה''.

עמי שרון ו08/07/2009

ריבלין.שילמנו מחיר כבד (צילום: באדיבות לשכת ריבלין)

יו"ר הכנסת השתתף היום (ג') בטקס האזכרה הממלכתי לחיילי מלחמת לבנון השניה בהר הרצל, הניח זר ונשא דברים לזכרם של החללים.

ריבלין אמר כי "המלחמה פקחה את עינינו, והסירה את הצעיף שהתכסינו בו מבלי דעת. ידענו גם ידענו את המתרחש מתחת לאפינו, אך טוב היה לנו בשדותינו, בשגרת החיים הנורמלית, והעדפנו להדחיק את הצרה המתרגשת עלינו".

ריבלין פנה אל המשפחות השכולות, ואמר כי "המחיר הכואב של אבדן הבנים, כמו גילה לנו את פניהם היפות. מה חבל שכדי לזכות לכך היינו זקוקים לקרבות הגבורה המרים. הבנים התגלו במלוא גדולתם, כשנתנו דוגמה חיה לרוח הענקית ולתעצומות הנפש, שבשגרה כבר חשבנו, שאולי כבר אינן בנמצא".

בנאומו ציין ריבלין את מעשי הגבורה של החללים, סגן יפתח שרייר וסגן אייל גבאי חברי נפש שנהרגו בטווח של ימים ספורים; את רס"ן רועי קליין שנשכב על הרימון והציל את חייליו, ואת צוות הטנק בפיקודו של רס"ן בניה ריין, סמ"ר אורי גרוסמן, סמ"ר אדם גורן וסמ"ר אלכס בונימוביץ: "הם ואחרים מהווים בבואה נאמנה של החברה הישראלית על כל גווניה, מהימין ומהשמאל, מהשומרון ומהקיבוץ, מקרב הוותיקים ומקרב העולים. הם עבורנו עמוד האש שלפני המחנה" אמר ריבלין.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49