עו"ד עמיקם הדר נבחר לתפקיד יו"ר ארגון הבוגרים של המרכז האוניברסיטאי אריאל.

הדר שותף במשרד עורכי הדין "שפירא-הדר" ומתמחה בתחום הפלילי ובתחום הנוער. הוא מייצג במשרדו את רוני רון המואשם ברצח נכדתו רוז פיזם, את איתן פרחי "אנס הדנ"א", את הרופאה המואשמת ברצח על שניתקה את בנה ממכשיר הנשמה ועוד.

כתב דתילי ו06/09/2009

(צילום: יחסי ציבור מכללת אריאל)

עו"ד עמיקם הדר נבחר לתפקיד יו"ר ארגון הבוגרים של המרכז האוניברסיטאי אריאל. עו"ד הדר שותף במשרד עורכי הדין "שפירא-הדר" ביחד עם עו"ד חדווה שפירא, ומתמחה בתחום הפלילי ובתחום הנוער. הוא מייצג במשרדו את רוני רון המואשם ברצח נכדתו רוז פיזם, את איתן פרחי "אנס הדנ"א", את הרופאה המואשמת ברצח על שניתקה את בנה ממכשיר הנשמה ועוד.

 כמו כן הוא מטפל בתיקי התנתקות רבים. בנוסף, משרד עו"ד הדר- שפירא הם היועצים המשפטיים של ארגון זכויות הילד בישראל, ועוד.

עו"ד הדר שירת שנים רבות במערכת הביטחון ובמשטרת ישראל בתחום החקירות והנוער. הוא בוגר המחלקה ללימודי המזרח התיכון באריאל, ובוגר לימודי משפטים במכללת "שערי משפט". בנוסף לעיסוקו כעורך דין, עו"ד הדר מרצה במרכז האוניברסיטאי אריאל בקורסים משפטיים שונים.

עו"ד הדר מחליף בתפקידו את שמעון אדרי, המסיים קדנציה בת שנתיים. מספר בוגרי המרכז האוניברסיטאי עומד כעת על מעל ל- 10,000, עם הצטרפותם לאחרונה של למעלה מ-1100 בוגרים חדשים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. יו"ר ארגון הבוגרים מרכז האונבירסטאי אריאל
    (05/09/2010)
    אין מה להתגאות בלקחות שלך חתיכת אדיוט! זו לא גאוה גדולה!
  2. מצחיק עד בכי שהוא עוד הולך עם כיפה על הראש , "לא תשים מכשול
    (02/02/2015)
    בפני עיוור " יא שפל שכמותך ! הרי אתה יודע מה מחכה לך שתלך לעולמך !!!

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49