ביקורת על שחרורו של השייח סלאח

בימין דורשים לכנס את ועדת החוקה לדון בשחרור השייח' סלאח החשוד בהסתה.

טולי פיקרש ו07/10/2009

הפגנה בחיפה בזמן נאומו של סלאח (צילום: קובי דנה, אם תרצו)

ביקורת בימין על שחרורו המהיר של השייח' ראאד סלאח. חבר ועדת החוקה ח"כ מיכאל בן ארי (איחוד לאומי), פנה ליו"ר הועדה ח"כ דודו רותם (ישראל ביתנו), בבקשה לקיים דיון דחוף בנושא "אזלת ידה של המדינה בטיפול בשייח ראאד סלאח". בן ארי זעם על החלטת הפרקליטות לבקשאת שחרורו של סלאח בתנאים מגבילים ולא להתעקש על מעצרו של מי שמוגדר כ"ראש למסיתים והממרידים נגד מדינת ישראל".

עוד קודם השחרור המהיר, ברכו בימין על מעצרו של השייח' סלאח. ח"כ משה מטלון (ישראל ביתנו) ברך על ה"מעצר של רב המסיטים והביע צער על כך שזה לא נעשה כבר בחודש יוני כאשר התרעתי ותבעתי מהמשטרה לעצור אותו בגין הסטה, כאשר נאם באוניברסיטת חיפה וקרא לפגיעה ביהודים".

ח"כ אופיר אקוניס ברך את משטרת ישראל ואת גורמי אכיפת החוק "על ההחלטה האמיצה והנבונה לעצור את השייך סלאח". "הדמוקרטיה הישראלית איננה הפקר ולא תהיה הפקר לביריונית המילולית ולדברי ההסתה של סלאח", אמר אקוניס. ח"כ דני דנון (ליכוד) קרא ליועץ המשפטי לממשלה "לנקוט בפעולות נגד נציגיו של סלאח במשכן הכנסת - הח"כים הערביים".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49