שר התיירות לא מרוצה מתפקוד המרכז למקומות קדושים

שר התיירות אמר כי בימים אלו הוא נכנס לעובי הקורה של פעילות המרכז למקומות הקדושים והוא אינו מרוצה מהפעילות של המרכז.

טולי פיקרש ו29/11/2009

שר התיירות: לא מרוצה (צילום: עמיעד טאוב)

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב מותח ביקורת חריפה על תפקוד ה'מרכז למקומות קדושים', הכפוף למשרד התיירות, ותפקידו- בין השאר- לשמור ולתחזק את המקומות הקדושים.

בתשובה לשאילתא בכנסת שהציג לו בשבוע שעבר ח"כ דוד אזולאי (ש"ס), בעקבות חילול קברו של התנא רבן שמעון בן גמליאל, בפאתי כבר כנא, התייחס שר התיירות לתפקוד המרכז. "לצערי, אני חייב להגיד לך שבדיוק עכשיו אני נכנס לעובי הקורה של פעילות המרכז למקומות הקדושים ואני לא הכי מרוצה מהפעילות של המרכז הזה. הרבה מאוד מהמקומות מוזנחים. אני בעצמי ביקרתי בכמה מהמקומות הקדושים כמו בחיפה, במערת ירמיהו, וראיתי עד כמה המקום הזה מוזנח. יש עוד כמה מקומות מוזנחים ועכשיו בדיוק אנחנו מתכוונים לטפל בזה בחומרה", אמר מיסז'ניקוב.

שר התיירות הוסיף כי "יש כמה בעיות משפטיות עם המרכז למקומות הקדושים. הנושא היה בערכאות משפטיות, הרבה זמן לא מונה שם דירקטוריון באסיפה הכללית". לדבריו, בעקבות מקרה ונדליזם אחר שהתרחש בעבדת, הטיל ראש הממשלה עליו ועל השר לביטחון פנים, להכין תכנית, להגנה על המקומות הקדושים, כולל התקנת מצלמות במעגל סגור.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. אני לא מרוצה מתפקוד משרד התיירות
  (29/11/2009)
 2. כולם מושחתים
  (29/11/2009)
  מבלי להכיר את מי שעומדים מאחורי ה'המרכז למקומות קדושים', אני מסכים מאה אחוז עם שר התיירות.
 3. שיבדוק מה קורה בקבר רשב"י במירון
  (29/11/2009)
  שכבוד השר יבדוק מה קורה באתר הרשב"י במירון. שמעתי שהחרדים הקיצונים ניסו לפגוע בארון הקודש שבציון, רק בגלל נרכז והוכנס על ידי ה'ציונות הדתית'...

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49