גבי גזית:''החרדים הם תולעים ששונאים את המדינה''

שדר הרדיו, גבי גזית השמיע הבוקר שורת הסתות כנגד הציבור החרדי אותם הוא מכנה ''עלוקות, פרזיטים ותולעים'' ומציע ''לכלוא אותם בשכונותיהם''.האגודה לזכויות האזרח:''אלו דברי בלע המיועדים להשחיר ציבור שלם''.

עמי שרון ו21/04/2010

גזית.הסתה חסרת תקדים נגד הציבור החרדי (צילום: ויקיפדיה העברית, קובי מנורה, GFDL)

שדר הרדיו, גבי גזית חצה הבוקר סף חדש של הסתה כאשר תקף בחריפות את הציבור החרדי במסגרת תוכניתו ברדיו ללא הפסקה.

זעמו של גזית שתקף גם את המתנחלים שהתעמתו עם כוחות הביטחון ביצהר קפץ על נטורי הקרטא שהפגינו ביום העצמאות ושרפו את דגלי ישראל.

גזית תקף בחריפות את החרדים ואמר כי:''עלוקות, התולעים האלה. אלה שלא משרתים בצבא אבל עצם קיומם בבתי המדרש, בישיבות ובכוללים מושתת על היסוד שצה"ל הוא מגן העם. החרדים שונאים את המדינה''.

"החרדים האלה נהנים מהקידמה שהביאה להם המדינה. הביאה להם כבישים שנבנו, הם צורכים את החשמל, את המים, את שרותי הניקיון. רחובותיהם סלולים, ומערכת החינוך החשוכה-הפרמיטיבית שלהם ממומנת על-ידי המדינה. הם מיוצגים בכנסת על-ידי שותפיהם שלא טובים מהם לאמונות הקיצוניות. הם מקדשים עצמות, הם מקדשים שטויות. הם משתמשים בשדות התעופה שלנו בדרכם להפיץ את שנאתם למדינה בכל ארצות העולם, וכל ישותם והוויתם לא היתה יכולה להתקיים אלמלא המדינה הסובלנית הטפשית הזאת, היתה מחזיקה אותם בחיים.

''מתי נבין שצריך לכלוא אותם בשכונותיהם, לנתק אותם מצינור החמצן של הקידמה, להותיר אותם לבד בעליבותם ובשנאתם. תפסיקו לנקות להם את הרחובות, כבו להם את החשמל, נתקו להם את המים. הבה נוותר על המיסים שהם משלמים, ובדרך-כלל הם אינם משלמים..... הם פרזיטים מהסוג הגרוע ביותר. ומצידי, אם זה היה ריאלי, הייתי אורז את כולם באריזה אחת ומשלח אותם לאחיהם בחצרות ברוקלין החשוכות. שם יגורו בחשכת ימי הביניים, או כאן סגורים בחומותיהם וללא שום קשר למדינת ישראל".

האגודה לזכויות האזרח פרסמה הודעה לפיה היא:''דוחה בשאט נפש את דברי הבלע של השדרן גבי גזית, המיועדים להשחיר ציבור שלם. ראוי להזכיר למר גזית כי החרדים הנם אזרחי ותושבי המדינה, וזכותם למים, לחשמל, לניקיון ברחובות או הזכות לטוס דרך נתב"ג היא זכותם המלאה, גם ללא קשר לגובה המסים שהם משלמים, וכי ה"ערכים הישראליים" שאותם הוא מקדש כוללים גם את ערכי הדמוקרטיה וחופש הביטוי, שבמסגרתם מותר לאדם שלא לעמוד בצפירה או לא לכבד את דגל המדינה''.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. נראה אותו מדבר כך כלפי הערבים
  (21/04/2010)
  שלח אותו לדמוקרטית עזה אחיו
 2. תחשבו מה היה קורה אילו היה מחליף את המילה חרדים במילה ערבים
  (21/04/2010)
 3. "גג לילד המפגר".
  (21/04/2010)
  בס"ד, רק היום הבנתי את משמעות הביטוי הקשה "גג לילד המפגר". ואין גג, אלא - גבי גזית (בראשי תיבות). איש נאלח, מתוסכל שעליו נאמר: א. "ארורה הבטן שגידלתו" [הגם שאימו אינה אשמה]. ב. "משנאיך ה' - אשנא".
 4. אנחנו חרדים לדבר השם וחוגגים את עצמאות אדון גזית הרשע שמדבר
  (22/04/2010)
  היהודי החרדי
 5. ביזיון
  (22/04/2010)
  מה זה הדברים הללו?
 6. ביזיון
  (22/04/2010)
  מה זה הדברים הללו?
 7. גבי גזית עוכר ישראל
  (22/04/2010)
  גוי גדול
 8. הזקן צריך לצאת לפנסיה
  (22/04/2010)
  אנטישמיות 2010
 9. החוצה
  (23/04/2010)
  זה לא ניקרא חופש ביטוי, זה ניקרא בור ברשות הרבים וחייבים כולנו בין חרדים ודתיים וכמו כן חילונים לנתק אותו מתפקידו.
 10. בושה
  (23/04/2010)
  גבי גזית בגלל אנשים כמוך לא מגיע המשיח ובזמן שהליכים שלנו בשטחים התפילות של הדתיים שומר עלינו מכול הצרות ברוך השם אני חושבת שצריך לארוז אותך ולשלוח אותך במשלוח בלי חזרה לארץ ישראל
 11. לגזית המסית
  (23/04/2010)
  כשאתה עושה ברית מילה לילד שלך אתה פתאום צריך את החרדים?
 12. לגזית
  (23/04/2010)
  אנשים כמוך יותר גרועים מהפלסתינימ. אתה יהודי ומסית נגד יהודים תתבייש לך
 13. לא נעים. אך בלי הגידופים הוא צודק
  (24/04/2010)

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49