השר שטייניץ:''אי אפשר להסכים לשחרר אסירים עם דם לשטחי הרשות''

שר האוצר, יובל שטייניץ, התייחס הבוקר לנושא גלעד שליט:"אי אפשר להסכים לשחרר אסירים עם דם לשטחי
יו"ש בגלל דעת הקהל או הסנטימנט הציבורי, אלא רק בראייה של שיקולי הביטחון של מדינת ישראל"

עידן הראל ו27/06/2010

שליט.לא בכל מחיר (צילום: המטה לשחרור שליט)

שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, התארח הבוקר במסגרת אירועי "שבתרבות" בבאר- שבע. ד"ר שטייניץ התייחס בדבריו לנושא שחרור האסירים עם דם על הידיים במסגרת דרישות ארגון החמאס במסגרת המו"מ להחזרתו של החייל השבוי גלעד שליט.

"ההחלטות בנושא שחרור אסירים אינן יכולות להתקבל בגלל דעת הקהל או הסנטימנט הציבורי, מדובר בנושא שמחייב קבלת החלטה רק בראיית שיקולי הביטחון של מדינת ישראל" אמר שטייניץ והמשיך "לשחרור מאות מחבלים עם דם על הידיים לשטחי יהודה ושומרון תהיה השלכה חמורה על היכולת של ישראל להתמודד בעתיד עם הטרור".

 שר האוצר הוסיף כי "ההחלטה בעניין זה היא אחת הדילמות הטראגיות של מקבלי ההחלטות. מצד אחד, יש את הלב - כולנו בלב אחד מתפללים לראות את גלעד איתנו. אך מצד שני - להיות חלק ממקבלי ההחלטות אומר גם לקבל החלטות לא רק מהלב, אלא גם מהראש".

 שטייניץ הוסיף עוד כי "מדינת ישראל צריכה להגן על עצמה. אנחנו חיים בשכונה הכי קשה בכדור הארץ, ומי שישחרר עשרות ומאות מחבלים עם 'דם על הידיים', עלול לפגוע באופן משמעותי ביכולתנו להגן על עצמנו כאשר יגיעו גלי הטרור הבאים. אף אחד לא הבטיח שהגל האחרון של האינתיפאדה הוא באמת האחרון".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49