מי רוצה לגור ב''מעלות ישי'' או ב''רמות ארדן''?

לקראת מועד סיום ה''הקפאה'' יוצאים במועצת יש"ע בקמפיין תחת הכותרת "בונים על המילה שלכם" המזכיר לשרי הממשלה את הבטחותיהם לחידוש הבנייה ביו''ש.

עמי שרון ו29/08/2010

מעלה ישי בעיר בית''ר (צילום: מועצת יש''ע)

רוצים לגור ב"מדורגי סילבן"? אולי ב"מעלות ישי" או ב"נופי לבנת"? "שכונות ההוקרה" של מועצת יש"ע מחכות לכם!.

לקראת מועד סיום ההקפאה יוצאים במועצת יש"ע בקמפיין חדש תחת הכותרת:"בונים על המילה שלכם", המכוון לקיום הבטחות שרי הממשלה לחידוש הבנייה ביו''ש ומזכיר לשרים שלא לשכוח את הבטחותיהם.

במועצה החליטו, לראשונה אי פעם, לבנות את השכונות החדשות ביש"ע המחכות לסיום ההקפאה וחתימה על המכרזים - על שם שרי הממשלה שהתחייבו לסיום ההקפאה.

הפרוייקט, הנקרא "שכונות ההוקרה" ייחשף היום (א) לראשונה מול ישיבת הממשלה בירושלים, עת יביאו המתיישבים את השלטים להצגה מול השרים, ואחרי הישיבה יפיצו במועצת יש"ע את השלטים בין היישובים השונים, שם יחכו לסיום ההקפאה ולתחילת העבודות.

על "שלט הקבלן" של הפרוייקט נכתב: "בנימין ושריו בעם - כאן יוקם פרוייקט "שכונות ההוקרה" שכונות על שם השרים שעמדו במילתם ובכל הביאו לסיום ההקפאה ולבניה בשכונות אלו."

יש לציין כי היישובים המדוברים אלה יישובים בהם פרויקטים שכבר אושרה בנייתם ע"י המדינה, ברובם הושקעו תשתיות ע"י המדינה וכעת מחכים לאישור המכרזים ע"י שר הביטחון ברק.

במועצת יש"ע הסבירו כי "אנו מחזקים את השרים בהבטחתם לחידוש הבניה ולחתימה על המכרזים החדשים ביהודה ושומרון, ופרוייקט "שכונות ההוקרה" הינו דרך נאותה להוקיר אותם על עמידתם בהבטחתם, ומי יודע - אולי בסופו של יום השרים גם יזכו לעבור לגור בשכונות הנושאות את שמם"

שלט הקבלן (צילום: מועצת יש''ע)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49