הושלם שיפוץ הקברים בכפל חארס

רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א סייר עם מפקדי צה"ל וקמ"ט דתות אריק שפטר בכפל חארס, כדי להתרשם מהשיפוץ שנעשה באחרונה בקבר יהושע בן נון, קבר כלב בן יפונה וקבר אביו של יהושע שמקום.

ליאת עפרי ו21/02/2011

(צילום: באדיבות לשכת רב הכותל)

הושלם שיפוץ הקברים בכפל חארס. רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א סייר אמש עם מפקדי צה"ל וקמ"ט דתות אריק שפטר בכפל חארס, כדי להתרשם מהשיפוץ שנעשה באחרונה בקבר יהושע בן נון, קבר כלב בן יפונה וקבר אביו של יהושע שמקום.

(צילום: באדיבות לשכת רב הכותל)

הביקור שנעשה תחת אבטחה כבידה היה לאור יום, דבר חריג לעומת ביקורים אחרים שנעשים בלילה, ובמהלכו נפגשו עם מושל כפל חארס ומפקד הקישור הפלסטיני באיזור יאסר חאמד, אשר הביעו את רצונם להמשך שיתוף הפעולה וביקורים סדירים של מתפללים במקום, תוך תיאום עמם.

הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א ציין את התרשמותו מהשיפוץ ומהמצב הפיזי של מבני הקברים וסביבתם, והביע את תקוותו כי מצב זה ישמר וההנהגה תמנע פגיעה במקומות מקודשים אלו. כמו כן גינה את הפגיעה במצבות של מוסלמים הנמצאים באיזור, בציינו כי זהו מעשה של שוליים, אך האלפים הרבים שפוקדים את המקום באים להתפלל ומכבדים את התושבים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. יישר כח
    (21/02/2011)
    חשוב לבקר ולהתפלל וטוב שהרב דואג לשיפוץ ופיתוח המקומות הקדושים.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49