קובי אריאלי מצטרף ל'מקור ראשון'

העיתונאי והסופר קובי אריאלי מצטרף לעיתון 'מקור ראשון' ככותב במוסף 'דיוקן' ובשאר חלקי העיתון.

עטרת זרביב ו18/08/2011

(צילום: טל בדרק)

העיתונאי והסופר, איש הרדיו והטלויזיה קובי אריאלי, מצטרף בימים אלה לעיתון 'מקור ראשון'. אריאלי יכתוב מדור קבוע במוסף 'דיוקן' וכן ישתתף בחלקי העיתון השונים.

 טוריו של אריאלי משלבים פובליציסטיקה עם כתיבה אישית סאטירית והומוריסטית והם תבולים בסגנונו השנון והעוקצני.קובי אריאלי, נמנה על מגישי המילה האחרונה בגלי צה"ל ומגיש ומשתתף בתוכניות טלויזיה רבות. בעבר כתב במשך שנים בעיתון 'מעריב' ובעיתונות החרדית והגיש את תוכנית הבוקר של ערוץ 10. 

 את דרכו התקשורתית החל בערוץ 'התכלת' ובפינות 'דעת יחיד' במהדורה המרכזית של ערוץ 10 ומאז נטל חלק בתוכניות וסדרות רבות בעיתונות ובטלויזיה, לפני כחצי שנה יצא ספרו 'רומן בכתובים'. קובי אריאלי מסר: "אני גאה ושמח לכתוב בעיתון הטוב בישראל. שיהיה לי בהצלחה."

 משלמה בן צבי העורך הראשי של העיתון בירך על הצטרפותו של אריאלי נמסר: אנו שמחים לצרף לשורות העיתון את העיתונאי והסופר המוערך קובי אריאלי במסגרת מהלך הצמיחה וההתרחבות של העיתון ופיתוח מוצרי תוכן חדשים, אין ספק כי הצטרפותו למגזין "דיוקן" תחזק את המוסף שמהווה עוגן של תוכן איכותי ומעניין  במשך שנים רבות ותתרום גם להעשרת שאר חלקי העיתון."

הצטרפותו של אריאלי היא במסגרת מהלך כולל של השקעה בתכנים של העיתון ובמגזינים. לאחרונה השיק 'מקור ראשון' את מגזין התרבות 'מוצש' המופץ בכ-50 אלף עותקים וכן הכפיל את כמות העמודים במגזין 'נשים'

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. חבל !!!!!!!!!
    (14/09/2011)

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49