לשמור על עור הפנים זוהר ובריא

כיום קיימות טכניקות טיפול רבות ומגוונות לשמירה ולטיפול בעור הפנים המותאמות לפי מצב וסוג העור. ריטה מור זבולון קוסמטיקאית פרא-רפואית מציגה לנו כיצד לבחור את השיטה הנכונה, באיזה תדירות לבצע טיפול פנים והאם כולנו זקוקות לכך?

ריטה מור זבולון ו06/09/2011

(צילום: יערה סגל יח"צ פנינה רוזנבלום)

קוסמטיקאית. ריטה מור זבולון (צילום: באדיבות אבי רחמים יחסי ציבור)

המשימה של שמירה על עור פנים בריא ומלא חיוניות למראה אסתטי שנשמר לאורך זמן תהפוך לקלה ופשוטה למדיי כאשר אנו מקבלות החלטה חד משמעית שעור הפנים זקוק לשימור ולטיפוח באופן קבוע ורציף. מראה בריא ומלא חיוניות אינו דבר מובן מאליו ובכל הקשור למראה העור, אנו נדרשות להפנות את תשומת ליבנו לנושא הטיפוח כדי שניראה צעירות ורעננות בכל סיטואציה.

  לבחור את השיטה...

כידוע ישנן כיום טכניקות טיפול רבות ומגוונות המותאמות לפי מצב וסוג העור ולצורך קבלת טיפול מותאם לנתוני העור הקיימים. כל טיפול דורש התייחסות מקצועית,גישה,שימוש בחומרים נבחרים ורמת ביצוע גבוהה ובלתי מתפשרת. כקוסמטיקאית אני יכולה לומר כי ישנה חשיבות גבוהה לטיפולים הנעשים בקליניקות השונות אך יחד עם זאת ישנה חשיבות לגבי המשך הטיפול של הלקוחה גם בבית. עקביות,תשומת לב,רצון אמיתי להיראות במיטבך,מוצרים נבחרים,תחזוקה יתרמו כולם יחד להשגת התוצאות הרצויות. השיטה אמנם נבחרת על ידי הקוסמטיקאית שמטפלת בעורך ואת תהיי שותפה מלאה לעשייה ובעיקר לשימור התוצאות לאורך זמן.

  תדירות הביקורים לצורך טיפול פנים...

בהתאם לסוג העור ולמצבו מתקבלת ההחלטה לגבי תדירות הטיפולים הנדרשים לביצוע ניקוי פנים ושימור העור. אפשר לומר שהתהליך שנמשך בערך כשעתיים יתבצע בתדירות של אחת לחודשיים שוב- בהתאם למצב העור. מדובר בסך הכול בסדרה של 6 טיפולים בשנה המבטיחים מעבר לתוצאות מיידות גם שימור העור והשגת מראה אסתטי ובריא.

  מי זקוקה לטיפול פנים...

למעשה כולנו בלי יוצא מהכלל חייבות להפנים- עור הפנים חייב טיפול טיפוח ושימור בכל מקרה גם כאשר אין בעיה ספציפית או תופעה הנראית לעין.טיפול פנים מונע היווצרות של תופעות ובעיות עור,יוצר ויסות בהפרשות של בלוטות החלב ובעזרתו אנו משיגים איזון אופטימאלי שכן, מדובר באזור שחשוף 24 שעות ביממה לפגעים חיצוניים שעלולים להגביר את הסיכון והסיכוי להופעת בעיות עור עתידיות. הזנחה וחוסר משמעת תביא לחוסר איזון וחשיפה מיותרת לנזקים מיותרים כאמור.

  לסיום,

חשוב להפנים שטיפולי הקוסמטיקה רובם ככולם מסייעים בשיפור מראה העור,מאפשרים להשיג חילוף חומרים נכון, גמישות,זוהר והשגת איזון אופטימאלי ממש כמו שאנו בוחרים להגיע אל חדר הכושר בתדירות של 2-3 בשבוע ואף יותר מזה כדי לשמור על בריאות הגוף וגמישותו. עור בריא ומושלם מגיע לכל אחת ואחד בכל תקופה בחיים בלי קשר לגיל, אם את אישה או אתה כגבר.  

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49