ניו יורק:לשכת רוה''מ כבשה את קבר הרבי

כשרושם נאומו של נתניהו עוד מהדהד באוזניהם התייצבו בכירי לשכתו בקבר הרבי מלובביץ' לאמירת סליחות. בין המשתטחים:צבי האוזר מזכיר הממשלה,  גיל שפר יועצו של נתניהו, נתן אשל ראש הלשכה ורון פרושאור שגריר ישראל באו"ם.

עמי שרון ו25/09/2011

האוזר ואשל בקבר הרבי (צילום: באדיבות יאיר בורוכוב)

שלשום הוא עמד מעל בימת האו"ם והדהים כאשר הזכיר את מפגשו עם הרבי מליובאוויטש זי"ע בשנת תשמ"ד, כאשר החל את פעילותו כשגריר ישראל באו"ם. "הרבי אמר לי, אתה הולך לבית של שקרים רבים, אך זכור, כאשר אתה מדליק נר אחד של אמת, גם השקר הגדול ביותר מגורש".

תחת הרושם של הנאום ההיסטורי ודבריו המרגשים של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, יצאו אנשי לשכתו לתפילה ואמירת סליחות על קברו של הרבי, בבית העלמין 'מונטיפיורי' בקווינס שבניו יורק.

רון פרושאור וגיל שפר בסליחות (צילום: באדיבות יאיר בורוכוב)

למקום הגיעו במפתיע אנשי הלשכה, מר צבי האוזר מזכיר הממשלה, מר גיל שפר ראש לשכת נתניהו, מר נתן אשל מנהל הלשכה, מר רון פרושאור שגריר ישראל באו"ם, שרון שלום ראש מטה שר החוץ.

לאחר שהדליקו נר בכניסה לציון, כנהוג, הם נעמדו לתפילה ואמירת תהילים במשך שעה ארוכה וניכר היה עליהם כי הם נרגשים מאד מהמעמד. בסיום התפילה הם יצאו לבית חב"ד שעל יד האהל וצפו בקטעי וידאו מהרבי.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49