שאול גולדשטיין בדרך למשרת מנכ"ל רשות הטבע והגנים

ועדת האיתור לבחירת מועמד למשרת מנכ"ל רשות הטבע והגנים המליצה פה אחד על מינויו של ראש מועצת גוש עציון,  שאול גולדשטיין, לתפקיד.

עמי שרון ו25/10/2011

גולדשטיין.פה אחד (צילום: באדיבות אוריה דסברג)

וועדת האיתור לבחירת מועמד למשרת מנכ"ל חדש לרשות הטבע והגנים החליטה אמש (ב') להמליץ לשר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, על מינויו של מר שאול גולדשטיין לתפקיד.

הוועדה בראשות מנכ"לית המשרד להגנת הסביבה, עו"ד אלונה שפר (קארו), ראיינה שמונה מועמדים נבחרים והחליטה פה אחד להמליץ על מינויו של מר שאול גולדשטיין לתפקיד .

בהמלצה ציינו חברי הועדה בין היתר, כי מר גולדשטיין, עונה באופן המיטבי על אמות המידה שהוגדרו לתפקיד וכי יש לו היכרות מעמיקה עם מערכות מנהלתיות, ממשלתיות וציבוריות , הנובעות מניסיונו רב השנים כראש רשות ומפעילותו הרבה והרחבה בתחומים ציבוריים שונים. הועדה התרשמה עוד כי ניסיונו של מר גולדשטיין כולל פעילות רבה בתחומי הטבע והחינוך.

בוועדת האיתור השתתפו: מנכ"לית המשרד להגנת הסביבה, עו"ד אלונה שפר (קארו) - יו"ר הוועדה מזכיר הממשלה, עו"ד צבי האוזר מנכ"ל משרד המשפטים, ד"ר גיא רוטקופף פרופ' גדעון נאמן, חבר מליאת רט"ג גב' אתי אלטמן, דוברת עמותת "תנו לחיות לחיות"

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. עוד מינוי של מקורב שהיה מסומן מראש ע"י כבוד השר
    (25/10/2011)
    הועדה עשתה כרצונו של השר ארדן מלכתחילה השר סימן למנכ"לית שלו שהיא גם יו"ר הועדה את מי הוא רוצה ואכן כך קרה. יד לוחצת יד -- חבל לגשת למכרזים כאלו שתפורים מראש !!!

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49