הרב פינטו מתגייס למחאת האוהלים:

חיזוק תורני למחאת האוהלים. הרב יאשיהו פינטו נפגש עם דפני ליף, הצהיר על תמיכה במחאה וקרא לציבור להצטרף למאבק:''המצב החברתי גרוע אני קורא לציבור כולו להגיע להפגנה במוצאי שבת".

עידן הראל ו27/10/2011

מחאת האוהלים.מוצדקת (צילום: עמיעד טאוב)

הרב פינטו.מתגייס (צילום: 'מברוק' אירועים, דוד אסייג)

לכתב דתילי נודע כי לאחרונה התקיימה פגישה בין מנהיגת המחאה החברתית, דפני ליף לרב יאשיהו פינטו, אחד האישים המשפיעים בציבור הדתי, אליו עולים לרגל גם אישים חילוניים רבים, בביתו באשדוד.

במהלך הפגישה הביע הרב תמיכה נלהבת במאבק והחמיא לדפני על האופן שבו היא מנהלת את המאבק. הרב פינטו אמר כי: "אני תומך במאבק החברתי בכל לבי וחש גאווה גדולה לראות שנשים מובילות את המאבק הזה, שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה של ישראל. המצב החברתי בישראל גרוע מאוד. נוצר מצב שבו מי שנולד עשיר יכול להתקיים בכבוד ופאר וכל השאר נאלצים להתמודד עם חובות גדולים לבנקים ועבודה בלי סוף כדי לסגור את המינוס.

''אנחנו רואים עוני רב בישראל, אנחנו רואים הזנחה בכל חלקי הארץ. זה מצב שחייב להשתנות והמאבק שאת מובילה הוא נקודת מפנה בחברה בישראל. הקהילה בראשה אני עומד, שובה ישראל, נעשה ככל שנידרש על מנת לסייע ולתמוך בהמשך המחאה ולמען עתיד טוב יותר לעם ישראל''הוסיף הרב.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. אין מנוס
    (30/10/2011)
    להוזיל את המחירים

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49