חבר הכנסת, ה"אולטראסאונד" הצנחנים ותרומת איברים

ח"כ עתניאל שנלר שיזם את חוק קביעת המוות המוחי ותרומת האיברים, נפגש עם הרב חיים עמרם איפרגן מקרית אתא, המכונה ה"אולטראסאונד", בזכות יכולתו לסייע לנשים המתקשות ללדת.שנלר הגיע להודות לרב איפרגן על תמיכתו וחתימתו על מכתב הרבנים הקורא לתרום איברים. בפגישה התברר כי שניהם שירתו באותה חטיבה בצנחנים.

עמי שרון ו22/12/2011

(צילום: י. ביטון)

ח"כ עתניאל שנלר שיזם את חוק קביעת המוות המוחי ותרומת האיברים, נפגש עם הרב חיים עמרם איפרגן מקרית אתא, המכונה ה"אולטראסאונד", בזכות יכולתו לסייע לנשים המתקשות ללדת.

ח"כ שנלר הודה לרב על תמיכתו וחתימתו על מכתבם של עשרות רבנים מכל גווני הקשת ההלכתית הקוראים לציבור לחתום על כרטיס תרומת איברים "בלבבי", תוך ליווי רבנים ורופאים של ארגון "ערבים" ברגע שהתרומה תידרש. בנוסף הופתע שנלר לגלות ששניהם שירתו באותה חטיבה בצנחנים.

"חתימתו של הרב חיים עמרם איפרגן על מכתב התמיכה של הרבנים היה צעד חשוב ומשמעותי מבחינתו ועל כך באתי לברכו" ציין חבר הכנסת..

מלבד נושא זה, ניהלו השניים שיחה ארוכה שבסיומה אמר שנלר "זכיתי להכיר ולהתחבר לרב גדול שהרשים אותי מאוד בשלושה דברים. אהבת החינם שלו והרצון לעשות טוב לכלל הציבור. העובדה שהוא פועל מתוך המצוקות של השטח ורגיש לדעת הציבור והסיפורים המופלאים ששמעתי על סיועו למשפחות רבות בכל התתחומים".

הרב חיים עמרם איפרגן אמר לאחר השיחה "פגשתי באיש ציבור אמין, שרוצה לעשות ולפעול למען עם ישראל ואחדות ישראל. שמשקיע רבות בקירוב לבבות ובפעילות שהיא לטובת הכלל".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. עותניאל שנלר בלופר
    (24/12/2011)
    היה קצין בהאחזות נח"ל וסיפר לכלם שהיה בפעולה בבירות. היה מ"כ בגדוד 50 ולא היה בשום פעילות בבירות

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49