יקירי החינוך הדתי לשנת תשע''ב זכו להוקרה

 טקס "יקיר החינוך הדתי - תשע"ב" שכלל תוכנית אמנותית בהשתתפות מקהלת "המלאכים" והזמר קובי עובד.הטקס התקיים במעמד אישי ציבור, אנשי חינוך רבים ומשפחות היקירים.

עידן הראל ו26/12/2011

(צילום: באדיבות אריק בלומברג יח"צ)

(צילום: באדיבות אריק גרינברג יח"צ)

יקירי החינוך הדתי לשנת תשע"ב: צפורה אונגר, שמואל בורקש, אסתר ברששת, שלומית גור, דבורה גלר, לאה ליבר, משה לסרי, הרב יוסף מעטוף, דר' אברהם שפיר, בצלאל שרעבי, עמיתת כבוד -מרים פרץ.

את הטכס הנחתה חברת הכנסת לשעבר, גילה פינקלשטיין המשמשת כדיקאנית הסטודנטים בקרית החינוך גבעת ושינגטון ויו"ר מועצת ארגון המורים הדתיים בישראל (אמ"ד) ויועצת אקדמית לרשת לימודי האנגלית הלן דורון. פינקלשטיין ברכה את הנוכחים: "אני מברכת אתכם על בחירתכם. ראוי לציין כי מלאכת הבחירה בעשרה יקירים מבין מועמדים רבים שכולם היו ראויים הייתה קשה".

הרב לאו, רבה הראשי של העיר תל אביב וידיד אמ"ד, ציין כי: "אמ"ד מעוררת את הלבבות להמשיך את דרכם של מתתיהו ובניו". חבר הכנסת זבולון אורלב הביע הוקרה למועצת ארגון המורים הדתיים וליקיריו: "גם בדורנו אנו זקוקים לפח השמן שיאיר את הלבבות".

מזכ"ל הסתדרות המורים, יוסף וסרמן, הדגיש כי יש לתת למורים את הכלים הנדרשים, כי רק המורים יודעים לתקן, להוביל ולבצע את מלאכת החינוך".גד דיעי, יו"ר אמ"ד שיבח את מסורת הענקת אות "יקיר החינוך הדתי" ואמר כי: "היקירים מהווים דוגמא בעשייתם המבורכת בשדה החינוך הדתי והתורני.

דר' אברהם ליפשיץ, ראש מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך הדגיש כי המייחד את היקירים הוא היותם דוגמא אישית לתלמידיהם.

שמריהו בן צור נשיא אמ"ד ברך את הנהלת אמ"ד על דבקותם במסורת הענקת אות "יקיר החינוך הדתי" עשרים ושמונה שנים. מוטי סמט, סגן המזכ"ל ויו"ר סניף ירושלים ציין כי: "עשרת היקירים מוכיחים כיצד שלהבת קטנה יכולה להפיץ אור בקרב תלמידים רבים".

מאיר סבג, יו"ר ועדת יקיר החינוך הדתי - תשע"ב, הודה ליקירים על שהביאו אור לחייהם של תלמידים רבים. נציג מקבלי התואר שמואל בורקש הודה וסיכם: אמ"ד, בהעניקו את התואר אומר כי הפרסום הוא לא רק הכרת הטוב אלא גם פרסום עוצמתו. אמ"ד מעגן את צרכיו של עובד ההוראה הדתי ומתמיד לעמוד באתגרים חדשים ומתחדשים. במהלך הארוע הוקרנו סרטים על כל אחד מהיקירים ותרומתו לחינוך".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49