גבעת התחמושת חוזרת לפעילות

בישיבה משותפת של נציגי עמותת אתר גבעת התחמושת עם מזכיר הממשלה צבי האוזר הושג סיכום לפיו בשנת 2012 יועבר סכום של 2 מיליון ש"ח לצורך המשך הפעלת אתר גבעת התחמושת.יו"ר העמותה מנחם לנדאו:"אנו שמחים וגאים להניף מחדש את הדגל על ראש התורן''.

עטרת זרביב ו21/02/2012

גבעת התחמושת.לא תסגר (צילום: עמיעד טאוב)

לנדאו. מניפים מחדש (צילום: באדיבות מנחם לנדאו)

בישיבה משותפת של נציגי עמותת אתר גבעת התחמושת עם מזכיר הממשלה הושג סיכום על תקצוב להפעלת האתר  400 אלף יועברו באופן מיידי ושאר הסכום יועבר עד סוף השנה. כמו כן הוחלט לקדם חקיקה של חוק גבעת התחמושת שיסדיר באופן קבוע את הפעלת ופיתוח האתר באופן מואץ ולאורך זמן. 

 יו"ר העמותה מנחם לנדאו:"אנו שמחים על השגת הסיכום שימנע את סגירת האתר ורוצים להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על התערבותו האישית שהצילה את האתר ומנעה כאב גדול על סגירתו מאזרחי ישראל,לוחמים ובני המשפחות השכולות. אנו מקווים ומאמינים כי הממשלה תפעל יחד עימנו לפיתוח מואץ ושיקום של האתר כדי לאפשר לבני נוער,חיילים ואזרחים מהארץ ומחו"ל להיחשף למורשת הקרב המפוארת ולערכי הלוחמים וכדי שנוכל להחדיר בדור ההמשך את הרוח המיוחדת של הקרב על גבעת התחמושת. אנו שמחים וגאים להניף מחדש את הדגל על ראש התורן ולאפשר את המשך הפעלתו של האתר. "
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. לזה קוראים תפארת הסיום
    (22/02/2012)
    אחד המעשים הטובים האחרונים שצבי האוזר עושה במסגרת תפקידו כמזכיר הממשלה.הוא בדרך החוצה כמו יתר המלשינים בלשכה ...

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49