הכנות לחג הפסח: קק"ל הכשירה את יערות ישראל

אלי אפללו יו"ר עמית בקק"ל קיים את מצוות טקס מכירת החמץ של יערות ואתרי קק"ל ברחבי הארץ והכשיר אותם לעשרות אלפי המטיילים אשר יוכלו לטייל וגם לקיים את מצוות החג.

עטרת זרביב ו03/04/2012

(צילום: יוסי זמיר- קק"ל)

יערות ישראל הוכשרו לפסח: אלי אפללו יו"ר עמית בקק"ל מכר בטקס מכירת חמץ שהתקיים בירושלים ובו הוכשרו יערות ואתרי קק"ל לפסח. הטקס התקיים בהשתתפות שני הרבנים הראשיים לישראל הרב יונה מצגר, והראשון לציון הרב שלמה עמר.

 לדברי אפללו:" מכירת החמץ ביערות ובאתרי קק"ל היא מסורת בין קרן קימת לישראל לבין הרבנות הראשית. גם השנה יוכל עם ישראל ליהנות מחג פסח כשר ביערות בחניונים ואתרי קק"ל לאורך כל ימי החג. אני מזמין את כל עם ישראל להגיע בהמוניו ליערות ולחניוני הפיקניקים שהכשירה קק"ל ביערות ובפארקים והכניסה אליהם חינם להנאת כלל הציבור".

 הרבנים הראשיים לישראל הראשון לציון הרב שלמה עמר והרב יונה מצגר חיזקו את ידי קרן קימת לישראל על פועלה להידוק הקשר שבין האדם לאדמה. "קרן קימת לישראל ממשיכה לפעול בכדי להעלות את המודעות והחשיבות שלנו להמשך נטיעות ביערות". הדגישו הרבנים.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49