נפתלי בנט יתמודד על ראשות המפד''ל בפריימריז

איש ההיי טק מרעננה ששימש כמנכ''ל מועצת יש''ע וכראש לשכתו של נתניהו צפוי להודיע השבוע על כניסתו לחיים הפוליטיים ולהתמודד על ראשות המפד''ל-הבית היהודי בפריימריז.

עידן הראל ו29/04/2012

בנט עם דיין במועצת ישע (צילום: דובר יש''ע)

נפתלי בנט איש עסקים ופעיל ציבור מרעננה צפוי להודיע השבוע על התמודדותו לראשות המפד''ל כנגד יו''ר המפד''ל ח''כ זבולון אורלב ויו''ר ''הבית היהודי'' השר דניאל הרשקוביץ כאשר גם שמו של הרב רונצקי לשעבר הרב הצבאי הראשי מוזכר כמועמד פוטנציאלי לראשות המפלגה.

בנט יליד 1972 עלה לכותרות בשנת 2005 כאשר ביצע ''אקזיט'' לחברת אבטחת המידע ''סאיוטה'' במחיר של 145 מיליון דולר יחד עם שותפיו ד"ר מיכל צור, בן אנוש וליאור גולן.

לאחר ה''אקזיט'' פנה בנט לפעילות פוליטית בליכוד (שני הוריו משמשים כחברי מרכז הליכוד)ובין היתר שימש כראש מטהו של בנימין נתניהו בשנים 2006-2008 ובשנת 1007 שימש כמנהל קמפיין הפריימריס של נתניהו לראשות הליכוד.

בשנת 2010 מונה בנט לשמש כמנכ''ל מועצת יש''ע במקומו של פנחס ולרשטיין אך לאחר זמן קצר פרש מהתפקיד בין היתר על רקע תמיכתו במחאת הקיץ.

לאחר פרישתו  פרסם בנט תוכנית מדינית ולאחרונה הקים תנועה דתית, חילונית בשם ''ישראלים'' המבקשת להחזיר את הציונות למרכז הבמה בישראל. 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר


Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49