לרגל 45 שנים לשחרורה ולאיחודה של העיר ירושלים.

לרגל 45 שנים לשחרורה ולאיחודה של העיר ירושלים. השתתף שר החינוך גדעון סער אתמול בלילה בריקוד-גלים המסורתי בכותל ובחגיגות שחרור ירושלים בישיבת מרכז-הרב.

עמי שרון ו21/05/2012

(צילום: באדיבות ישיבת מרכז הרב)

(צילום: באדיבות ישיבת מרכז הרב)

שר החינוך נאם באירועי החג ותקף בחריפות את דבריו ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שאמר אמש שויתורים פוליטיים בירושלים הם בלתי נמנעים. השר סער: "דברי אולמרט- איוולת" שר החינוך, גדעון סער, תקף בחריפות את דבריו של רה"מ לשעבר, אהוד אולמרט- ויתורים פוליטיים בירושלים הם בלתי נמנעים ? הויתור הפוליטי מוצה כאשר סיימת את כהונתך כראש הממשלה שר החינוך, גדעון סער, תוקף הערב בחריפות את רה"מ לשעבר, אהוד אולמרט: "ירושלים מעולם לא היתה בירתו של עם אחר זולת העם היהודי, לכן הצטערתי דווקא בבוקרו של יום ירושלים לקרוא מאת מי שכיהן כראש עיריית ירושלים דברי איוולת"עוד אמר שר החינוך: "אולמרט אומר כי בירושלים ויתורים פוליטיים הם בלתי נמנעים ואני אומר כי הויתור הפוליטי מוצה כאשר סיימת את כהונתך כראש הממשלה" השר סער אמר: "כשאני רואה כאן את הנחישות לשמור על ירושלים בידינו- אין שום כוח שיכול לפגוע בריבונותינו על בירת ישראל המאוחדת"השר סער פנה לקהל ואמר: "האם אתם מסכימים שעל החומות יעמדו מחבלים פלסטינים?""זה לא יקרה כי לא ניתן שזה יקרה" אמר השר סער והוסיף "בירושלים תהיה ריבונות אחת- בעיר העתיקה, בהר הבית, בהר הזיתים ובעיר דוד. את כל מסכת השקרים של אבו מאזן וחבר מרעיו המדברים על כיבוש ירושלים על ידינו ניתן לפורר עד דק באמצעות העובדות ההיסטוריות"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49