וועדת המפקד החליטה: הפריימריז בבית היהודי לא יתקיימו במועדם.

ועדת המפקד החליטה כי המפקד יתארך בשבעה שבועות ויסתיים בתאריך כ"א אלול, השמיני בספטמבר.הבחירות צפויות להתקיים לאחר החגים אך עדיין לא הוחלט על המועד הסופי.

לילך בן צבי ו04/06/2012

(צילום: עמיעד טאוב)

ועדת המפקד של הבית היהודי בראשות ד''ר דני טרופר התכנסה אמש (א') כדי לדון בדחיית הפריימריז, זאת בעקבות בקשותיהם של השר הרשקוביץ וח''כ אורבך החליטה על הארכת המפקד בשבעה שבועות ועל סיומו בכ"א אלול, ה-8.9, במקום ב-ג' אב.זאת כהצעת פשרה בין המבקשים להאריך את המפקד בשלושה חודשים לבין אלו המתנגדים לכך.

עם זאת הדחייה צפויה להיתקל בבעייה משפטית בהתאם לחוק הקובע כי הפריימריס צריכים להתקיים מבחינה משפטית בתוך ששה חודשים מיום ההחלטה על יציאה למפקד.

המשמעות המיידית הינה כי הבחירות לראשות המפלגה לחברי הכנסת ולנציגים בועידה ובסניפים יידחו לאחר החגים אך עדיין לא הוחלט מה יהיה מועד הבחירות.

 בנוסף לכך דנה הוועדה בבקשה שהונחה לפתחה על ידי פורום הסגנים וממלאי המקום ראשי הרשויות המשתייכים לציונות הדתית ובו בקשה לאיחוד ימי הבחירות ליו"ר המפלגה, לרשימה לכנסת ולסניפים, ליום אחד אך עדיין לא הוחלט בנושא בעקבות מחלוקת בעניין בין המתמודדים לראשות.

ועדת המפקד דחתה כצפוי בקשות לאפשר התפקדות במזומן. כזכור, ההתפקדות לבית היהודי אפשרית רק באמצעות כרטיס אשראי או צ'ק על שם המתפקד או בן זוגו וזאת במטרה למנוע שחיתויות.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49