ח"כ מבולבל! יובל המבולבל מספר 3 במפלגת כלכלה

במפלגת כלכלה ממשיכים להפתיע עם מיטב הסלבריטאים: יובל המבולבל מספר 3 במפלגת כלכלה. עכשיו יובל רוצה להעביר חוקים שישמרו על בריאות וחינוך הילדים שלכם. ושלא יבלבלו אתכם!

עמי שרון ו05/12/2012

(צילום: באדיבות בני גולדשטיין)

שבוע בלבד אחרי שהודיעו על מספר 5 ברשימת כלכלה: משה אבועזיז שזכה במיליון ש"ח בתוכנית 'אחד נגד מאה' הכריז היום יו"ר המפלגה, דניאל גולדשטיין על יובל המבולבל כמי שיאייש את המקום השלישי שלו ברשימה. "הייתה בינינו לבין יובל כימיה מצוינת, הוא אדם אמיתי, חם ואיש טוב, גם אנחנו כאלה וזה מה שהציבור במדינת ישראל צריך. אם עד עכשיו ההורים לקחו את הילדים להיכל התרבות ולקניונים לראות את יובל, אין לי ספק שביום הבחירות הילדים ייקחו את ההורים לקלפי להצביע בשביל יובל". אמר דניאל גולדשטיין.

מספר 2 ברשימה בני גולדשטיין,אמר כי כבר בפגישה הראשונה נוצרה כימיה טובה בינם לבין יובל. "קודם כל, נתחיל מזה שיובל נמצא אצלנו בבית כל יום בסלון כי הילדים שלי משוגעים עליו, הראנו לו את המצע שלנו, שבין היתר, מדבר על חינוך טוב יותר וכיתות לימוד של עד 20 תלמידים בכיתה. כמו כן הצעה נוספת שלנו היא לכתוב על חטיפים ומוצרי מזון שמכילים חומרים מסוכנים ולא בריאותיים את המילה 'אזהרה'. יובל התלהב מאוד ואמר שרק בשביל דור העתיד הוא מוכן להחליף את בגדי הליצן בחליפה ועניבה.." אומר גולדשטיין בחיוך.

ומה אומר יובל המבולבל?: "בהתחלה שהציעו לי להצטרף למפלגה היססתי. אמרתי להם שחוץ מלשמח ילדים ולנפח בלונים אני לא מבין בפוליטיקה. אבל כשראיתי את הלהט שלהם בעיניים נשאבתי, מה גם שתמיד היה איכפת לי מילדי מדינת ישראל ואם אוכל לדאוג להם יותר בכנסת דיינו".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49