השר ארדן בכנס ירושלים על דבריו של נפתלי בנט "זה לא ירי בתוך הנגמ"ש?!"

הכותרות התקשורתיות שיצאו מכנס ירושלים העשירי של בשבע (נפתלי בנט "ראש הממשלה רוצה להקים ממשלת שמאל" ומשה פייגלין "שחיתות במערכת המשפט") הובילו את השר להגנת הסביבה גלעד ארדן שדיבר בצהריים בכנס והעניק את פרס ירושלים למועצה המקומית קרני שומרון בראשותו של הרצל בן ארי למתוח ביקורת כנגד שניהם.

עמי שרון ו07/01/2013

(צילום: באדיבות נפתלי רזניקוביץ)

 "מי שעל ביקורת לגיטימית יוצא בתקשורת בקריאות סוערות של "שומו שמיים, זה ירי בתוך הנגמ"ש", וצועקים על ביקורת מוגזמת של אנשים שקוראים למחלוקת לגיטימית, אחר כך באים בבוקר ואומרים "ראש הממשלה רוצה ממשלת שמאל", זה לא ירי בתוך הנגמ"ש?!" התייחס השר ארדן לדבריו של בנט, אין שום כוונה להקים מחנה עם השמאל, ליבנו אך ורק במחנה הימין".

"בבסיס הויכוח שלי עם מפלגת הבית היהודי - הציבור הדתי לאומי מדבר על השתלבות בחברה, אך התהליך הלאומי יגדל הרבה יותר אם נקבל את הכוח ואם הציבור הדתי לאומי יהיה חלק בלתי נפרד ממחנה הליכוד. הציבור הדתי לאומי כמו שהוא מוביל בצבא, באקדמיה, ברפואה, פעלתי גם לסייע שיוביל בתוך מערכת המשפט, עד לרמת בית המשפט העליון. אסור להגיד מה שאמר משה פייגלין על במה זו לפני מספר שעות בגנות מערכת המשפט. יש לפתור את המחלוקת בצורה מכובדת של הידברות".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49