הרב בן דהאן:''שש'​'ס לא ילמדו אותנו על עולם התורה''

הרב אלי בן-דהן, מס' 4 ברשימת הבית היהודי לכנסת ה-19, מותח ביקורת חריפה על ש"ס: הופתעתי מדבריו של השר אלי ישי כאילו אם הבית היהודי ייכנסו לממשלה עם "יש עתיד" אז נפקיר את עולם התורה, הלוא עולם התורה יקר לנו לא פחות מלש"ס.

אייל רותם ו05/02/2013

בראיון לערוץ הכנסת התייחס הרב בן דהאן מהבית היהודי לניסיון של ש''ס לפתח חזית דתית:''במערכת הבחירות נאמרו מצד ש"ס דברים קשים נגדנו("הבית היהודי הוא בית של גויים") ועד היום לא באו לבקש מאיתנו סליחה.אני למדתי בישיבות קצת יותר שנים מאריה דרעי ומאלי ישי ואריאל אטיאס ביחד. אז לומר עלינו שעולם התורה לא יקר לנו?!''.

הרב בן דהן מתייחס גם לסוגיית השיוויון בנטל: מי שלומד תורה - נגן עליו שימשיך ללמוד תורה. לא נסגור ישיבות. הבעיה במי שאיננו לומד, או לומד ומפסיק לאחר שנה.באיזשהו מקום ראשי הציבור החרדי הפכו לעיר מקלט למשתמטים.

הייתי מנכ"ל בתי הדין הרבנים, והייתי מנכ"ל מוצלח מאד, אני אומר זאת בכל הצניעות והענווה.. ביקשו להחליף אותי בשל לחץ של ש"ס על השר יעקב נאמן. למרות זאת הוא חוזר ומדגיש: "אין לי חשבון אישי עם ש"ס".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49