רבני הר עציון תומכים ברב סתיו למשרת הרב הראשי

יו"ר 'הבית היהודי', ח"כ נפתלי בנט, הגיע לביקור בישיבת ההסדר 'הר עציון'. ראשי הישיבה, בהם הרב אהרון ליכטנשטיין, בכיר ראשי הישיבות הציוניות, הזכירו לבנט בפגישה את הצהרתו מלפני הבחירות על תמיכתו ברב סתיו

עמי שרון ו21/02/2013

(צילום: באדיבות ישיבת אור עציון)

מגמת התמיכה ברב סתיו למשרד הרב הראשי לישראל בקרב רבני הציונות הדתית נמשכת: הרב אהרון ליכטנשטיין, בכיר ראשי הישיבות הציוניות, וראשי ישיבת 'הר עציון' הביעו, בפגישה שערכו עם יו"ר הבית היהודי ח"כ נפתלי בנט, תמיכה במועמדות של הרב סתיו למשרד הרב הראשי לישראל.

רבני הישיבה, הרב ברוך גיגי, הרב יעקב מדן, הרב אהרון ליכטנשטיין והרב משה ליכטנשטיין, ציינו, במהלך ביקורו של בנט במוסדות הישיבה ובמכללת הרצוג, כי תמיכתם ברב סתיו למשרד הרב הראשי נובעת,  בין היתר, לאור תחושתם ואמונתם שלרב סתיו יש את היכולת וההתאמה הגדולה ביותר להוביל מהלכים חשובים להעמקת זהות וזיקה לעולם היהדות והתורה בקרב קהלים רבים בציבור הרחב. רבני הישיבה הזכירו לבנט כי הוא זה שהצהיר על כך לפני הבחירות לכנסת.

ראשי הישיבה עודדו את בנט להמשיך ולתמוך בעולם התורה על גווניו השונים, מתוך גישת עולם מאחדת ומכילה כיוונים שונים, אך בה בעת להמשיך במהלך שייתן ביטוי ראוי ומוביל לציונות הדתית בנושאים שעלו לאחרונה לדיון בשיח הציבורי. לדעת ראשי הישיבה יש חשיבות לפעול למען שיתוף כל חלקי העם במשימות הלאומיות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49