הרב עובדיה יוסף:''אני אוהב את הכיפות הסרוגות''

בשיעורו השבועי יצא הרב עובדיה נגד דברי הרב שלום כהן שקרא לדתיים ''עמלק'' ואמר:''מעולם לא שמתי ליבי איך נראית הכיפה,אהבתי אותם אהבה עזה,והם החזירו לי כפי אהבתי אותם.הכיפות הסרוגות כולם אהובים,כולם ברורים,מתוקים מדבש ונופת צופים''.

עמי שרון ו21/07/2013

(צילום: מיכל פטל/פלאש 90)

מרן הגר"ע יוסף בשיעורו השבועי:שבוע שעבר ראש הישיבה שלנו דיבר כנגד הכיפות הסרוגות,ואני אין בלבי ספק שאין כוונתו ח"ו לכולם אלא רק לאיזה פוליטיקאי מסויים שהתחבר עם הרשעים ועזב מקור מים חיים.אבל לכול הכיפות ''הסרוגות,ח"ו. ''אני עצמי יש לי הרבה תלמידים עם כיפות כאלה,מעולם לא שמתי ליבי איך נראית הכיפה,אהבתי אותם אהבה עזה,והם החזירו לי כפי אהבתי אותם.הכיפות הסרוגות כולם אהובים,כולם ברורים,מתוקים מדבש ונופת צופים.כשהיה לי כח היתי הולך לישיבות שלהם והיו מתענגים על הדברי תורה שהיתי אומר להם.ואף הם היו מחזירים לי אהבה.אבל ח"ו לומר שהתכון לכולם.הם אחים שלנו,רעים שלנו.מצוה לאהוב אותם אהבת אמת.ואהבת לרעך כמוך. (עוד ביקשו אנשי ש''ס להבהיר כי בשבוע שעבר בשיעור פניהם של המועמדים לרה"ר כששמעו את הדברים וכן דרעי ואטיאס התכרכמו כשולי קדירה.וממש לא צחקו.)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49