אלפי תושבים ליוו את הפעיל החברתי דדה לוי למנוחות

אלפי אנשים השתתפו בהלוויתו של הפעיל החברתי דדה לוי שנהרג בתאונת דרכים קטלנית בכביש 90המספידים:אבידה גדולה לעיר רמת גן.

עידן הראל ו01/08/2013

מסע הלוויה (צילום: הבית היהודי ברמת גן)

אלפי אנשים השתתפו בהלוויתו של הפעיל החברתי דדה לוי שנהרג בתאונת דרכים קטלנית בכביש 90המספידים:אבידה גדולה לעיר רמת גן. אלפי אנשים השתתפו בהלוויתו של הפעיל החברתי דדה לוי שנהרג בתאונת דרכים קטלנית בכביש 90המספידים:אבידה גדולה לעיר רמת גן.

הרב דוד (דדה) לוי ז"ל, נכה וקטוע רגליים בעקבות מחלה היה מהתושבים היותר פעילים ברמת-גן בסיוע לנזקקים ונכים ובפעילות למען היהדות בעיר כמו כן עמד לוי בראש בית כנסת, מדרשייה וארגון נוער.

סגן ראש עיריית רמת גן אביהוא בן משה:''לא בכדי הגיעו אלפים ללוות את ידידנו דדה לוי מנהיג חברתי בעירנו רמת גן למנוחת עולמים דדה היה מגדולי הפעילים והתורמים בעיר רמת גן וזוהי אבידה קשה לתושבים ולבני משפחתו''.

חבר מועצת העיר ישראל זינגר:''מאות ואולי אלפי בני נוער וצעירים חבים לרב דדה תודה על פועלו רב השנים למתן סיוע ועזרה לכל מי שלא מצא את מקומו בין כותלי מערכת החינוך.מאות ואולי אלפי בני נוער וצעירים חבים לרב דדה תודה על פועלו רב השנים למתן סיוע ועזרה לכל מי שלא מצא את מקומו בין כותלי מערכת החינוך''.

חברו אבנר עורקבי מארגון הנכים כתב:''אני מסרב להאמין העין דומעת ללא היכר איבדתי היום אח יקר ומורה רוחני יקר לליבי, אותי ליווה לאורך זמן היה לאיש ענק וממנו לקחתי לא פעם עצה אחריו רק משיח חייב להגיע כי אין תושייה ואין עיצה אין חכמה ואין תורה. הותיר אלפי אם לא מאות בחורים יתומים ללא מורה דרך רוחני, אבדה גדולה לעיר רמת גן, הלך מאיתנו איש ענק שבענקים אין לתאר את גודל בחור שנותר בעם ישראל והותיר אותנו דומעים "קשה עליי פרדתך אחי''.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49