הרה"ר לישראל הגר"ד לאו:המסר העיקרי של השופר – חשיבות יכולת ההקשבה

המצווה העיקרית ביום הראשון של השנה החדשה היא המצווה לשמוע קול שופר. לשמוע ולא לתקוע. נמצינו למדים, שהמסר העיקרי של השופר היא הדגשת חשיבות יכולת ההקשבה איש לרעהו, איש לזולתו. דברים אלה אמר הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו בהופיעו בערב החג בפני מאות מעובדי אל על בקמפוס החברה בנתב"ג.

עידן הראל ו09/09/2013

(צילום: סיון פרג)

(צילום: סיון פרג)

הרב הראשי לישראל ציין עוד בדבריו, כי אל על אינה עוד חברת תעופה. אל על מסמלת את ישראל ומצטיינת באווירת הביתיות. "כל יהודי ברגע שרגלו דורכת על מפתנו של מטוס אל על מרגיש הכי בבית בעולם. העובדה שאל על אינה מקיימת טיסות בשבת ומקפידה על כשרות אך מעצימה את תדמיתה כחברת תעופה של העם היהודי".

את פני הרב הראשי קיבל בדברי הערכה חמים אליעזר שקדי, מנכ"ל אל על, שאמר כי המשימה העיקרית של הנהגת העם להטמיע את המחוייבות לקירוב לבבות. באוזני מאות המשתתפים מנה מנכ"ל אל על את האתגרים הגדולים העומדים בפני החברה במהלך השנה החדשה ובהם קליטת מטוסים חדשים, מתן מענה הולם למדיניות "השמים הפתוחים", פתיחת יעדים חדשים ועוד.האירוע נפתח בדברי אשר אדרי יו"ר מועצת העובדים של אל על, שהביע תקוותו שבמהלך השנה החדשה יגיעו לסיומם מהלכים שונים שיבטיחו את פרנסתם ומקום עבודתם של עובדי החברה. 

לאחר דבריו בפני עובדי החברה, הופיע  הגר"ד לאו בפני חברי הדירקטוריון והנהלת החברה. בהגיעו למתחם החברה התקבל הרב הראשי ע"י רב החברה הרב יוחנן חיות וסייר במטבח הראשי המכין ארוחות למאות עובדי החברה. הרב הראשי עמד מקרוב על הסדרי ההשגחה המוקפדים שהונהגו במקום.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49