דודו סעדה עולה לרשת

יו"ר קבוצת 'בשבע' דודו סעדה יגיש מהשבוע תוכנית רדיו חדשה ברדיו קול חי.

 

עידן הראל ו30/12/2013

(צילום: באדיבות נפתלי רזניקוביץ)

התוכנית שתשודר מדי שבוע בימי שלישי בין השעות 17:00-18:00 תיקרא 'שטח סרוג', תעסוק בתכנים שונים מהמגזר הדתי לאומי ותחשוף רבים ממאזיני הרדיו החרדי לעולמם של הציבור הדתי לאומי. בין הנושאים והפינות בתוכנית - ראיונות עם אנשי התיישבות, אמונה וחינוך, עם מנהלי גרעינים תורניים ברחבי הארץ, עם אומנים ואנשי תרבות מהמגזר הדתי לאומי ועוד נושאים שונים מעולמם של אנשי המגזר.

לסעדה המשמש כיו"ר קבוצת 'בשבע' הכוללת בין היתר גם את העיתון הדתי לאומי 'בשבע' המופץ מדי שבוע בכ-110,000 עותקים ברחבי הארץ, את מחלקת הכנסים המפיקה מדי שנה את כנס ירושלים בו משתתפים אלפים וכנסים נוספים, זוהי 'טבילת אש' ראשונה כמנחה של תוכנית רדיו.

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רדיו קול חי, במיוחד בימים בהם לצערנו הפער בין המגזר החרדי למגזר הדתי לאומי הולך וגדל. שיתוף פעולה רדיופוני שכזה ותוכנית שבועית שתיתן במה חשובה בפריים טיים לאנשי המגזר הדתי לאומי היא הצהרה חשובה מטעם התחנה ואנו מקווים לשיתוף פעולה פורה שילך ויתרחב גם בפלטפורמות נוספות בשנים הקרובות", אמר השבוע דודו סעדה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49