בוחרי הבית היהודי עם בנט, אורבך ושקד

על פי תוצאות סקר שפורסם אמש בערוץ הכנסת רוב עצום של בוחרי הבית היהודי מזדהים עם השרים נפתלי בנט ואורי אורבך.

עטרת זרביב ו04/02/2014

(צילום: באדיבות דוברות הבית היהודי)

הסקר ביקש מבוחרי הבית היהודי לקבוע מי מחברי הסיעה הכי משקף את דעותיהם: 24% אמרו שבנט, 17% מזדהים עם אורי אורבך, 15% עם איילת שקד ואילו בתחתית הרשימה אורית סטרוק עם 5%.השר אורי אריאל זכה ל-4 אחוזי תמיכה בלבד וסוגר את רשימת חברי הרשימה עליהם נשאלו הנסקרים- ניסן סלומינסקי עם 2 אחוזי תמיכה בלבד.

גורמים בבית היהודי מציינים כי זו היא הוכחה ברורה לכך שהקו שמובילים בנט, אורבך ושקד הוא זה שמביא תמיכה אדירה למפלגת הבית היהודי -כפי שהיא באה לידי ביטוי בסקרים האחרונים שמנבאים לרשימה בין 16 ל17 מנדטים.

אותם גורמים הוסיפו שכדאי לפלג החרדלי שמיוצג על ידי תקומה ללמוד את התוצאות הללו ולהפנים שתמיכת הבוחרים בעמדותיהם נמוכה במיוחד.

מהסקר עולה גם כי מצביעי הבית היהודי מביעים אמון מלא במנהיגם נפתלי בנט גם אחרי העימות המתוקשר עם ראש הממשלה נתניהו. לשאלה מי מבין שניהם צדק בעימות ענו 77% שבנט צדק ואילו 7% בלבד צידדו בעמדתו של נתניהו.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. כול חברי הבית היהודי הם אנשים ראויים להערכה רבה
    (05/02/2014)
    רק דבר אחד מפריע לי שכול חברי הבית היהודי משתמשים בכינוי פלסטינים במקום לומר פשוט ערבים רק זה מפריע לי כי זה לא נכון ומילא לשמוע את זה מהשמאלנים אבל מחברי כנסת ימניים זה חורה לי אבל חוץ מזה הם אחלה חברה יהודים שעומדים על עקרונות החברה הישראלית

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49