בנט לאבו מאזן בכנס רמלה: ״במה אתה מאיים? בפירוק רשות שמסיתה לטרור?״

השר בנט נאם בכנס רמלה והתייחס לסוגיה המדינית:״אבו מאזן מאיים כבר בפעם השביעית בפירוק הרשות הפלסטינית. ב14 ביוני עבאס התחייב לפזר את הממשלה. ב-30 ביולי 2008, ב-27 דצמבר 2012 - וכך שש פעמים כבר איים לפרק את הרשות''.

 

עמי שרון ו23/04/2014

(צילום: יחסי ציבור)

אנחנו שומעים עוד פעם ועוד פעם את המיחזור של אותו איום שאם לא נתקדם, אם לא ניתן לו את כל מה שהוא רוצה אז ״אוי ואבוי לנו״ והוא יפרק את הרשות. אם הוא עושה את זה ממניעים ציוניים אני מעריך את זה.

אבל אם הוא משתמש בזה כאיום נגדנו, אז אני שואל אותו: במה אתה מאיים? בפירוק רשות שמסיתה לטרור? בפירוק רשות שמפרה את הסכם אוסלו? בפירוק רשות שמשלמת קצבאות קבועות לרוצחי יהודים?
ומה בעצם אבו מאזן אומר לנו? אם לא תשחררו מחבלים רוצחים, אם לא תחלקו את ירושלים, אם לא תיסוגו - אני אתאבד. חברים הוא חייב לשפר את התמריץ משהו פה לא עובד.

אני מציע לאבו מאזן ״if you're going to shoot, then shoot don't talk". מדינת ישראל חזקה מהאיומים של אבו מאזן, שמענו על איומים בעבר של טרור. שמענו איומים על צונאמי מדיני. האיום החדש שסוחרים בו זה איום פירוק הרשות. יש לי בשורה תמיד יש מי שייקח את המפתחות ואנחנו בוודאי לא מתכוונים לאמץ מדיניות של התאבדות לאומית רק מהחשש הכה גדול שלנו שאבו מאזן יתפטר.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49