הבית היהודי מתרחב: הוקם סניף נחל שורק

הבית היהודי ממשיך להתרחב. בימים האחרונים נחנך הסניף החדש של הבית היהודי במועצה האזורית שורק בראשותו של חבר המועצה, אלון יוניאן.

עמי שרון ו27/04/2014

(צילום: באדיבות הבית היהודי)

(צילום: באדיבות הבית היהודי)

אירוע פתיחת סניף חדש במועצה האיזורית שורק החל בישיבה ראשונה של מועצת הסניף והמשיך בכינון "במה רעיונית" יחד עם ח"כ איילת שקד שסקרה את הפעולות המשמעותיות של הסיעה בכל הנושאים הציבוריים המרכזיים.

זהו הסניף השלישי של הבית היהודי שנחנך מאז הבחירות לכנסת לאחר סניף העמקים וסניף גליל תחתון. בשבוע הבא יפתח סניף נוסף של הבית היהודי במטה בנימין. הבית היהודי, כמענה לדרישה מהשטח, היא המפלגה היחידה שממשיכה לבסס את כוחה ולהעמיק את אחיזתה מול ציבור המתפקדים והבוחרים. הדברים באים לידי ביטוי בפעילות שוטפת במעגל השנה, כולל באירועי הרמת כוסית, קמחא דפסחא והמימונה שנערכו בשבועות האחרונים, והם מהווים זרוע מקבילה לפעילות של חברי סיעת הבית היהודי בממשלה ובכנסת.

לדברי מנכ"ל המפלגה, ניר אורבך, "הבית היהודי ממשיך להתרחב ולהעמיק את האחיזה מול המתפקדים והבוחרים. בניית סניפים חדשים וחיזוק ורענון הקיימים,מאפשרת לנו ליצור את האיזון המתבקש בין הפעולות המשמעותיות של הסיעה במישור הלאומי  ובין המשך העצמת הציונות הדתית".

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49