הסטודנטים עם טאוב

עשרות מראשי הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן, הודיעו על תמיכתם בעמיעד טאוב, שכיהן בעבר כיו"ר אגודת הסטודנטים בבר-אילן וכסיו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית.

עמי שרון ו08/01/2015

(צילום: באדיבות עט תקשורת)

"הבית היהודי זקוק למנהיג צעיר ורענן שיש לו יכולת ביצוע מוכחת" נכתב במכתב התמיכה שפרסמו עשרות מראשי אגודת הסטודנטים וראשי תא הבית היהודי בבר-אילן בעבר ובהווה שרבים מהם מכהנים כחברי ועידת הבית היהודי. הסטודנטים אמרו כי יתמכו בעמיעד טאוב שמתמודד על המקום העשירי ברשימת הבית היהודי לכנסת, המשוריין לחברי המרכז של המפלגה.

בשל היכרותם עם פועלו, במכתב ששיגרו כתבו כי: "כמי שנחשפו ליכולות ההנהגה של עמיעד שהוביל מהלכים חברתיים רבים הכוללים את המאבק להורדת שכר הלימוד וייסוד אמנת הסטודנטים המשרתים במילואים, וכמי שרואים לנגד עיניהם את החשיבות של בחירת מנהיג צעיר שיוכל לדאוג ולייצג את הסטודנטים ואת הדור הצעיר, עמיעד טאוב שמגיע מהשטח ומכיר ויודע את הצרכים השונים, הוא המועמד המתאים ביותר".

בין החתומים על המכתב: עו"ד שי בכור לשעבר יו"ר האגודה, מתן בר-נוי לשעבר יו"ר האגודה, פיני ביתן לשעבר מנכ"ל האגודה, עדי וזן לשעבר סיו"ר האגודה, לבנת ניזרי לשעבר סיו"ר האגודה, ציוויה פריגה לוק לשעבר יו"ר תא הבית היהודי, איתמר לוי לשעבר יו"ר תא הבית היהודי, עינת דרמר סיו"ר תא הבית היהודי.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49