פרופסור וייס התנצל

לאחר הסערה שעורר והאיום להשעותו התנצל וייס בפני הרמטכ''ל והמפכ''ל.

עמי שרון ו13/08/2007

לאחר הסערה שעורר פרופ' הלל וייס מבר אילן לאחר שאיחל מוות למח''ט חברון יהודה פוקס, שלח וייס מכתב התנצלות לרמטכ"ל גבי אשכנזי ולמפכ"ל המשטרה, רב ניצב דודי כהן.

וייס כתב לאשכנזי כי "אני חוזר בי מדברים אלו שנאמרו  בעידנא דריתחא ולאחר ש"פוניתי בכוח מביתה של בתי תהילה, חתני משה וששת ילדיהם, הבכורה בת שבע, המפונים בכוח זו הפעם השלישית בשניים האחרונות".

בהתייחסו לגינוי החמור של פרופסור משה קווה נשיא אוניברסיטת בר אילן שאיים בהרחקתו מתפקידו כמרצה באוניברסיטה אמר היום וייס לכתב ערוץ 7 כי מדובר ב:"בריונים של מפא"י שמחפשים את אוניברסיטת בר אילן עד כדי שנשיא האוניברסיטה היה צריך לשנות את עמדותיו ותגובותיו שלוש פעמים בעקבות דברי. כשאמרו לו שלא ישלחו לאוניברסיטה שלו חיילים הוא נכנע".

בעקבות מכתב ההתנצלות של פרופ' הלל וייס, מסר בתגובה דובר אוניברסיטת בר-אילן: טוב עשה פרופ' הלל וייס שהתנצל על דבריו הקשים, בבחינת מוטב מאוחר מאשר בכלל לא. מכתב ההתנצלות של פרופ' וייס יובא גם הוא בפני ועדת פרופ' נאמן, אשר מונתה ע"י נשיא האוניברסיטה, ותתכנס בשבוע הבא לדון בעניינו של פרופ' וייס, והיא זו אשר תחליט בעניינו

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. תגובה נאותה למגדף
    (13/08/2007)
    היה צריך להגיב כמו הבן שלי. הכל חוזר עליך וקקי בידך....

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49