עו"ד יוסי שרעבי מונה למנכ"ל משרד התרבות והספורט

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, בחרה למנות את עו"ד יוסי שרעבי למנכ"ל המשרד. מינויו אושר בישיבת הממשלה.

עידן הראל ו12/07/2015

לאחר שוועדת המינויים של נציב שירות המדינה אישרה את בקשת השרה והמליצה למנות את יוסי שרעבי לתפקיד מנכ"ל משרד התרבות והספורט, והסדר ניגוד העניינים אושר על ידי משרד המשפטים, נציבות שירות המדינה ונחתם על ידו, נחתם היום הליך מינויו של שרעבי לאחר אישורו בממשלה. שרעבי צפוי להיכנס לתפקידו באופן מידי.

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב: "אני מאמינה שניסיונו ויכולותיו של עו"ד שרעבי יסייעו ויקדמו את התרבות והספורט בישראל, באופן שינגישם לכלל האוכלוסיות והמגזרים."

למר שרעבי ניסיון עשיר במגזר הציבורי ובפרט בתחום התרבות והספורט. בחמש השנים האחרונות שימש כראש מינהל התרבות והפנאי בעיריית ירושלים. בעבר אף שימש כמנהל אגף חברה ונוער בעיריית ירושלים, ועסק בפרויקטים לפיתוח תרבות, שירותי פנאי וחברה ועוד.

כמו כן, כיהן במספר דירקטוריונים ביניהם הדירקטוריון של עמותת פסטיבל ישראל ו"הורה" עמותה לקידום פעילות המחול. שרעבי הינו עו"ד המחזיק בתואר שני במשפטים, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשוק הציבורי מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בהיסטוריה כללית מהאוניברסיטה העברית.

עו"ד יוסי שרעבי: "אני שמח ומודה לשרה רגב על האמון. אני רואה בתפקיד הזדמנות נפלאה לחולל שינוי של ממש. מאז ומתמיד האמנתי, בדומה למדיניותה של רגב עליה הצהירה לא פעם, כי התרבות והספורט הם כלי לשינוי חברתי ולצמיחה. הניסיון ארוך השנים שצברתי בניהול מערכות הפנאי בירושלים, עיר המורכבת ממגזרים בעלי שונות עצומה, בהחלט יעמוד לצדי אל מול האתגר הגדול מולו אני ניצב היום."

כזכור, לאחרונה פנתה מנכ״לית משרד התרבות והספורט היוצאת, הגב׳ אורלי פרומן, לשרה וביקשה לסיים את תפקידה לאחר שש שנות כהונה כמנכ״לית המשרד ולצאת לדרך חדשה.

מנכ"לית משרד התרבות והספורט היוצאת, הגב' אורלי פרומן: ״אמשיך ללוות את השרה ואת המנכ״ל החדש ואעביר את התפקיד באחריות רבה. אני מאחלת לשרה ח"כ מירי רגב ולמנכ"ל החדש, מר יוסי שרעבי, שנים של עשייה משמעותית למען התרבות והספורט ולמען החברה הישראלית".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. למה לא נציג מהספורט
    (19/07/2015)
    למה לא חוקים איש מקצוע מצליח מהספורט כגון סולרסקי מראשון שיודע להלחם בכולם ולא מוותר לאף אחד. זה מה שצריך בספורט

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49