ערב הוקרה מרגש למשורר חתן פרס ישראל ארז ביטון

עיריית רמת-השרון ערכה ערב הוקרה מרגש במיוחד לחתן פרס ישראל תושב העיר המשורר ארז ביטון. האירוע התקיים במתחם יד לבנים בעיר, במעמד המשורר ביטון ובני משפחתו, ראשת העיר בפועל שירה אבין, חברי מועצת העיר, חברים ואורחים נוספים.

ליאת עפרי ו15/07/2015

(צילום: באדיבות א.ס.י.פ ערוץ 3)

עשרות רבות של אורחים וחברים שמלווים את ביטון מזה שנים ארוכות, מילאו את האולם ומחאו כפיים לחתן השמחה, כשזה נכנס מרוגש לאולם. את הערב הנחה איש התקשורת יואב לימור, שערך עם ביטון שיחה "מלב אל לב" על מגוון נושאים.

ראשת העיר שירה אבין כיבדה את ביטון בנאום שבו ציינה כי היא גאה על כך שיש לנו ברמת השרון הכבוד לערוך ערב הוקרה לחתן פרס ישראל שהוא תושב העיר. ראשת העיר אבין ציינה כי שיריו של ביטון מלווים אותה ומשפיעים עליה רבות, בתבונה ובמילים החזקות שיש בהם. ראשת העיר אבין העניקה לביטון תעודת הערכה וציינה: "רמת השרון בורכה בהרבה אנשים שתורמים לקהילה ואנחנו גאים שאתה חלק מאיתנו. מגיע לך ולמשפחה שלך תודה גדולה מקרב לב".

ביטון התקשה להסתיר את התרגשותו מהמחווה וסיפר בשיחה עם יואב לימור על נקודות משמעותיות במהלך חייו: העלייה לארץ מאלג'יר, הילדות ב"עיר המוכה" לוד כדבריו והמעבר למעברה ברעננה, הפציעה שלו ששינתה את חייו מקצה לקצה ועוד. המשורר ביטון ציין בדבריו: "הדבר שמסייע לי להכיר במיוחדות שלי- היא להכיר במיוחדות של אחרים. כמעט אין אחד בארץ שלו חווה שבר וניסיון לאחות את השבר. לכן, זה פלא גדול להיות פה אחרי השבר הגדול".

במהלך האירוע הועלה קטע אומנותי מאת תיאטרון יפו- מתוך "פרחה שם יפה" בבימויה של חנה ואזאנה גרינוולד ובהשתתפות השחקניות: עדן אוליאל, עירית סופרן וסלי ארקדש. כמו כן הופיעה להקת ריתמו פלמנקו - בניהולה של שירי וילד והבמאי מיכאל דורון, ד"ר יובל פז - על מהפכת הכתיבה של ארז ביטון. בהמשך הערב הקריא ביטון משיריו בליווי הנגנים יקיר בן משה (גיטרה) ויותם חיימוביץ' (סיטאר)- התקבלו תגובות חמות מהקהל.

חתן האירוע הודה לכולם מקרב לב על כך שהכירו והוקירו את שירתו.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49