הרב סתיו: "זעקותיה של אדל בנט הם אות קלון לערבים"

הרב דוד סתיו יושב ראש ארגון רבני צהר פנה לאנשי דת מוסלמים וקרא להם לגנות את מעשי הרצח, הרב סתיו הוסיף " זעקתה של האישה שרצה כשסכין נעוצה בכתפה כאשר מסביב שוחקים לה עוברי אורח היא אות קלון לחברה ממנה הם באים לא פחות מהיד שנעצה את הסכין".

אייל רותם ו07/10/2015

(צילום: באדיבות דוברות בית הלל)

על רקע גל הפיגועים האחרון התייחס מוקדם יותר היום הרב דוד סתיו יושב ראש ארגון רבני צהר ואמחר כי "לפני מספר שבועות יזמנו ביקור של רבנים ואנשי דת מוסלמים בבית החולים שיבא בתל אביב שם נפגשנו עם פצועי האירוע בכפר דומא, השבת פרשת בראשית נקרא על הפעם הראשונה בה התחולל רצח בעולם.

פגיעה באדם היא איסור מהותי בתורתנו הקדושה" אמר הרב סתיו, "זעקתה של האישה שרצה כשסכין נעוצה בכתפה כאשר מסביב שוחקים לה עוברי אורח היא אות קלון לחברה ממנה הם באים לא פחות מהיד שנעצה את הסכין", הרב סתיו פנה באופן אישי לאנשי הדת המוסלמים וביקש לגנות את הפיגועים האחרונים , "אם אנשי אמונה אתם גנו את הרצח של איתם ונעמה הנקין,של נחמיה לביא ואהרון בנט הי"ד. גנו זאת למענכם ולמען שמו של האלוקים המחולל על ידי מאמיניו".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49